Etkinlik.io

Hasan Can Kaya

Hasan Can Kaya'nın Hep Zemin isimli gösterisi ile 20 Aralık'ta IF Performance Hall Ataşehir Sahne'sinde!

Hasan Can Kaya'nın Hep Zemin isimli gösterisi ile 20 Aralık'ta IF Performance Hall Ataşehir Sahne'sinde!

"Hep Zemin" adını verdiği gösterisiyle kısa zamanda sosyal medyada adından söz ettirmeye başaran bu genç adam, Cem Yılmaz'ın tahtına aday gösteriliyor.

31.01.2014 Radikal.com.tr

Mizahıyla bilinç altımıza giriyor, ilişkilerimizi sorgulatarak, gülmekten bitap düşürüyor. Tespitleriyle, algımızdaki ezberi paramparça ediyor. Yaşamınızın geri kalanını, bir saatlik özgürlük ve neşe ile besliyor.

30.01.2014 Hürriyet.com.tr

Daha önce aralarında "1 Erkek 1 Kadın"ın da bulunduğu pek çok projede yazarlık yapan Hasan Can Kaya, artık kendi hikayelerini anlatmaya başladı. Hasan Can Kaya, "Hep Zemin" adlı gösterisinde sokak yaşantısı, gerçekçilik, gözlem ve deneyim içeren esprileriyle kısa zamanda adından söz ettirdi.

Cnnturk.com 30 0cak 2014 

Sosyal medyada, Stand up'ın yeni yüzü olarak anılan Hasan Can Kaya, hayatı kendine katık eden mizahıyla gülmekten kırıp, geçiriyor.  

20.02.2014 haberturk.com.tr

"Stand up'ın yeni yüzü" olarak tanınan ve kısa zamanda sosyal medyada adından söz ettiren kaya, ilişkileri sorgulatarak güldürüyor. Tespitleriyle, algılardaki ezberleri bozan Kaya, izleyenlerini bir buçuk saat kahkahaya boğuyor.

Ntv.com.tr 20.02.2014

Şov'un önemli bir bölümü izleyicilerle atışma ile geçiyor. Bu bir şov; hem risk, hem de büyük bir zenginlik demek. Yani Kaya, her izlediğinizde yeni öyküler vadeden bir komedyen.

Mevlüt Tezel / Sabah Gazetesi 16.01.2015

Anlattığı esprilerinde belli bir sokak yaşantısı, gerçekçilik, gözlem ve deneyim olduğu anlaşılıyor. bu hali ile woody allen'ı çağrıştırıyor. zekice tasarlanmış esprileri üst üste patlatınca ağlamaya başlıyorsunuz. gerçek hayattaki tartışılmaz konuları en absürd noktasından yakalayabiliyor ve ince zekasıyla bunları fırınlayıp tadından doyulmaz bir yemeğe dönüştürebiliyor. bu özelliği ile de mel brooks analojisi pekala yapılabilir kendisi için."

Ekşisözlük

Kaynak: Etkinlik.io
20 Aralık 2016 Salı 15:04
YORUMLAR

Son Dakika