Hasta Köpeği Vurmak İsterken Amcasının Oğlunu Öldürdü

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Yazıcılar Köyün’de akşam saatlerinde bir kişi tüfeği doldurmaya çalışırken silahın ateş alması sonucu amcasının oğlu yaralandı.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Yazıcılar Köyün’de akşam saatlerinde bir kişi tüfeği doldurmaya çalışırken silahın ateş alması sonucu amcasının oğlu yaralandı. Yakınları tarafından Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan kişi yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
Olay akşam 17.20 sularında Yazıcılar köyünde meydana geldi. İddiaya göre Yazıcılar köyünde oturan Türkiye Taş Kömürü Kurumu (TTK) işçisi olan Bülent Keskin (38) hasta olan köpeği vurmak için yarı otomatik av tüfeğine fişek koyduğu sırada tüfeğin ateş alması sonucu amcasının oğlu Hüseyin Aygün'ü (50) kasığından vurdu. Özel araç ile Ereğli Devlet Hastanesine kaldırılan Hüseyin Aygün, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Jandarma tarafından Doktor raporu için Devlet Hastanesine getirilen Bülent Keskin ve olay sırasında Keskin'in yanında olan kardeşinin eşi Emel Keskin (30), Jandarma aracında göz yaşlarına boğuldu. Emel Keskin, doktor raporunun ardından ifadeleri için jandarma karakoluna götürüldü. Acı haberi alan her iki aile yakınları da hastaneye akın etti.
Yaşananlara şahit olan köylülerden Tahin Efe, olayın Bülent Keskin'in tüfeğe fişek koymak istediği sırada olduğunu, Keskin ve Aygün'ün amca çocukları ve komşu olduklarını söyledi.
Jandarma Olay yEri İnceleme Ekipleri ve savcı olay yerinde incelemede bulundu. Jandarma olayla ilgili tahkikat başlattı.

Kaynak: CİHAN

22 Şubat 2016 Pazartesi 20:55

Türkiye, Zonguldak, Hüseyin Aygün, Bülent Keskin, 3. Sayfa
YORUMLAR