Hastaneden çıkan Fatih Terim'den ilk görüntü: Hepinizi çok özlemişim

Koronavirüs tedavisi gördüğü hastaneden taburcu olan ve tedavisine evde devam edilen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, oyuncularıyla telekonferans yoluyla görüştü. Bu anları sosyal medyada paylaşan Terim, "Hepinizi çok özlemişim. Sizleri görmek beni çok mutlu etti." dedi.

Koronavirüs tedavisine evde devam edilen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün A Takım oyuncularıyla görüntülü görüştü. Futbolcularına mevcut sağlık durumunu ve tedavi sürecini anlatan Terim, oyuncularının ve ailelerinin genel durumu ile sağlık bilgileri hakkında bilgiler alırken, bu süreçte fizik performans kadar mental olarak güçlü kalmanın önemine dikkat çekti.

GÖRÜŞME YAKLAŞIK 40 DAKİKA SÜRDÜ

Tecrübeli teknik adam, ayrıca liglerin başlama ihtimali ve olası tarihlere ilişkin teknik heyet olarak hazırladıkları, sağlık öncelikli zaman ve iş planlarından da bahsetti. Fatih Terim ve oyuncuları arasındaki görüşme, yaklaşık 40 dakika sürdü. Başarılı çalıştırıcı, bu görüşmenin fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak, "Hepinizi çok özlemişim. Sizleri görmek beni çok mutlu etti. Hep birlikte taraftarımızla da buluşacağımız günü bekliyorum. Sağlıkla kalın" notunu ekledi.

Hastaneden çıkan Fatih Terim'den ilk görüntü: Hepinizi çok özlemişim - Son Dakika Spor
03 Nisan 2020 Cuma 22:04
YORUMLAR (33)
  • Hocam : Hocam hastayım dedin. Kızın milleti tehdit etti. Bir haftada iyileştin. Bizi özleme en azından 100 solum cihazı alıp KKTC ye bağışla.. ancak sizi ve kızını öyle affederim.
    Cevap Yaz 4 2 Yayından Kaldır
  • Güzel Vatanım : Bunlar nalıncı keseri gibi Hep bana hep bana, milyon dolarlar alınırken ne güzel. Kampanyaya tık yok. Hadi 5 milyon TL. ver de görelim. 4 günlük hastalık reklamı bile, 5 milyon TL. eder.
    Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika