Hatayspor - İstanbulspor Maçının Ardından - Basın Toplantısı

Spor Toto 1. Lig'in 6. haftasında konuk ettiği İstanbulspor'u 1-0 yenen Hatayspor'un teknik sorumlusu Murat Sönmez, 'Oyuncularımızı tebrik ediyoruz, çok onurlu, Hatay'a yakışan bir mücadele ortaya koydular.

Spor Toto 1. Lig'in 6. haftasında konuk ettiği İstanbulspor'u 1-0 yenen Hatayspor'un teknik sorumlusu Murat Sönmez, "Oyuncularımızı tebrik ediyoruz, çok onurlu, Hatay'a yakışan bir mücadele ortaya koydular." dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Murat Sönmez, aldıkları 3 puanın önemine değindi.

Maça iyi başladıklarını aktaran Sönmez, şöyle devam etti:

"Güzel bir frikik golüyle 1-0 öne geçtik. İlk yarı skoru artırabilirdik. Dönem dönem pozisyonlar bulduk. Maç 1-0 gidince, rakip hep oyunda kaldı. Daha iyi futbol oynayabilmek için ikinci golü bulmamız gerekiyordu. Oyuncularımızı tebrik ediyoruz. Çok onurlu, Hatay'a yakışan bir mücadele ortaya koydular. Bu skor, kulübümüzün önünü açmıştır."

Çıkırıkçı: "Hatalarımızı düzeltmeye çalışacağız"

İstanbulspor Teknik Sorumlusu Orhan Çıkırıkçı, aldığı galibiyet nedeniyle Hatayspor takımını tebrik ettiklerini kaydetti.

Kendi planlarını sahada çok fazla uygulayamadıklarını belirten Çıkırıkçı, "Yakaladığımız pozisyonları değerlendirseydik, beraberlikle veya galibiyetle dönebilirdik. Hatalarımızı düzeltmeye çalışacağız. Yolumuza devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Hatayspor - İstanbulspor Maçının Ardından - Basın Toplantısı - Son Dakika Spor

Kaynak: AA

22 Eylül 2018 Cumartesi 17:50

İstanbulspor, Murat Sönmez, Hatayspor, Hatay, Spor
YORUMLAR