Hayko Cepkin

Hayko Cepkin, 'Akustik' konserlerine 24 Şubat garajistanbul performansı ile devam ediyor.

Hayko Cepkin, "Akustik" konserlerine 24 Şubat garajistanbul performansı ile devam ediyor.

Hayko Cepkin, "Akustik" konserlerine 24 Şubat garajistanbul performansı ile devam ederken, Mercan Dede gibi önemli müzisyenler ile çalışan ve "Neşet Ertaş Yılın En İyi Enstrüman Sanatçısı Ödülü"nün sahibi Cafer Nazlıbaş ile, "Saklı Nefes" albümü ile müziğini uluslararası dinleyicilerin beğenisine sunan Burak Malkoç, bu Cuma Hayko Cepkin'in sahnesini paylaşacaklar.

"Sakin Olmam Lazım", "Tanışma Bitti", "Sandık" ve "Aşkın Izdırabını…" albümleri, sahnede anlattığı hikayeler, Türkiye'de daha önce görülmemiş sahne performansları ve her projesi farklı bir konsept barındıran Hayko Cepkin, kendi şarkılarının akustik düzenlemelerinden oluşan konserlerine devam ediyor.

Akustik Proje'de eski ve yeni şarkılar var. 2016'da çıkardığı "Beni Büyüten Şarkılar Vol.1" cover albümü ile konserlerine hız kesmeden devam eden Hayko Cepkin, bir yandan da "Akustik" konserleriyle izleyicisine bambaşka bir performans sunuyor. Akustik konserler Hayko Cepkin'in kendi şarkılarının yanı sıra, yeni albümündeki cover şarkıların "akustik" düzenlemelerini de içeriyor.

Gecede ön grup olarak Buğra sahne alacak.

2004 yılında Edirne'de kurduğu cover grubuyla müzik dünyasına giriş yapan Buğra, Control-Z grubuyla katıldığı Battle of the Bands, Rock'n Dark Express gibi yarışmalarda birincilikler ve dereceler elde etti. 2013 yılında grubuyla çıkardığı 6 şarkılık albümde kendisine ait 5 şarkı ile Umay Umay'ın sevilen şarkısı Naylon'a da yer verdi. 

Daha sonra müzik hayatına solo olarak devam eden Buğra "Kal Yanımda" adlı teklisini yayımladı. "Kal yanımda", Delibal filmi soundtrack'i olarak kullanıldı ve çeşitli mecralarda büyük ilgi gördü. Etkinlikler ve konserlerde yer almaya devam ederken ikinci teklisi olan "Kalbim"i yayımladı. "Kalbim" şarkısı ile kısa sürede kitlelere ulaşarak televizyon ve sosyal mecralarda büyük ilgi gördü ve görmeye devam ediyor.

*Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz  aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

Kaynak: Etkinlik.io

24 Şubat 2017 Cuma 20:35

Hayko Cepkin, Neşet Ertaş, Mercan Dede, Türkiye, Kültür Sanat, Son Dakika

Son Dakika