Hayko Cepkin ile Evlenen Aslı Kula Kimdir?

Geçtiğimiz gün, Türk rock sanatçısı Hayko Cepkin, 15 yıl birlikteliğin ardından aikido hocası Aslı Kula ile nikâh masasına oturdu. Hayko Cepkin'in eşi Aslı Kula kimdir?

Sürpriz bir şekilde evlenen Hayko Cepkin, evlendiğini sosyal medyadan duyurdu. Yakın dostların davet edildiği düğünden fotoğrafları sosyal medyadan paylaşan Hayko Cepkin, 15 yıl boyunca birlikte olduğu Asli Kula ile dünyaevine girdi.

ASLI KULA KİMDİR?

Hayko Cepkin'in eşi Aslı Kula, İzmir'de yaşıyor. Anadolu Üniversitesi'nden mezun olan Aslı Kula, bir aikido okulunda çalışıyor. Hayvanlara ve doğaya karşı ayrı bir ilgisi olan Kula, sosyal medya paylaşımlarıyla büyük beğeni topladı.

HAYKO CEPKİN KİMDİR?

Türk rock sanatçısı Cepkin,11 Mart 1978 yılında İstanbul'da doğdu. Özel Getronagan Ermeni Lisesi mezunu olan Hayko Cepkin ardından Mimar Sinan Üniversitesi'nde şan, solfej ve piyano dersleri aldı. Cepkin baba tarafından aslen Yozgat Sorgun'lu Ermeni kökenli bir Türk vatandaşıdır. Gençlik yıllarında kilise korosunda yer aldı veilk müzik kariyerine klavyeci olarak adım attı. ''Sakin Olmam Lazım'' ve ''Tanışma Bitti'' isimli albümleri ile müzik piyasasına sağlam bir giriş yapmıştır. Giyim tarzı, makyajı ve şarkılarda kullandığı ses tonu ile dikkatleri üzerine çeken Hayko Cepkin, ayrıca bir çok önemli müzisyenle birlikte çalıştı, düzenleme ve aranjörlük yaptı. Televizyon programları ve dizilerde de sıkça yer alan Hayko Cepkin, Balans ve Manevra, Çocuk, İstenmeyen Tüyler, 1 Erkek 1 Kadın, Güz Gülleri, Komedi Dükkanı, Hayrettin, Acayip Hikayeler, Arkadaşım Hoşgeldin, Kardeş Payı, Gecekondu, Extreme-G, Kulaktan Kulağa ve Güldür Güldür gibi dizi, program ve projelerde yer aldı.

13 Ağustos 2018 Pazartesi 11:20

Magazin, Güncel
YORUMLAR