Hayranlarından Kıraç'a Sürpriz Parti! Gözyaşlarına Boğuldu

'Yıllar Sonra' klibinde kullanılan sarı otobüsü, Kıraç'ın fotoğraflarıyla süsleyen hayranları, unutulmaz bir doğum günü partisine imza attı. Ünlü şarkıcı bu sürpriz karşısında gözyaşlarına boğuldu.

Şarkıcı Kıraç, hayranlarının Ali Bahadır Köyü'ndeki çiftlikte hazırladıkları sürpriz doğum günü partisiyle yeni yaşına "merhaba" dedi. Sürpriz parti için, Kıraç'ın 'Yıllar Sonra' klibindeki sarı otobüs bulundu.

OTOBÜS FOTOĞRAFLARLA SÜSLENDİ

Kıraç hayranları, haftalar öncesinden hazırlıklarına başladığı doğum günü partisi için 'Yıllar Sonra' klibinde kullanılan sarı otobüsü, sanatçının eski-yeni fotoğrafları, albüm kapakları, şarkı sözleri ve basın haberleriyle süsledi, çiftliğin giriş kapısına klipteki durağı yaptırdı.

Davetlilere Kıraç ve sarı otobüs görselli davetiyeler hazırlandı. Hayranlardan gitar çalan bir grup, 'Nice Yıllara' ve 'Yıllar Sonra' parçalarını seslendirdi.

"YAŞADIĞIM EN DUYGULU DOĞUM GÜNÜ"

Klibinde kullanılan otobüsü gezerken gözyaşlarına hakim olamayan Kıraç, Twitter hesabından, "Yaşamının en duygulu doğum günüydü. Emek veren herkese minnettarım. Yıllar sonra bu otobüs zamanda yolculuk gibiydi" mesajını yayımladı.

RAMAZAN HASSASİYETİ

Kahramanmaraşlı olan Kıraç'ın Maraş dondurmasından yapılan sarı-lacivert doğum günü pastası, Ramazan ayından dolayı iftardan sonra kesildi.

İşte o doğum günü partisinden kareler;
19 Haziran 2017 Pazartesi 12:42

Kıraç, Magazin
YORUMLAR