Hazal Kaya'dan Şaşırtan İtiraf: Bekaret Testi Sahnesi Psikolojimi Bozdu

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, başrol oynadığı "Adını Feriha Koydum" dizisindeki bekaret testi sahnesi yüzünden psikolojik sorun yaşadığını ve şeker hastalığının ortaya çıktığını söyledi.

Ünlü oyuncu Hazal Kaya'dan şaşırtan bir itiraf geldi. Hazal Kaya, verdiği bir röportajda geçmişte rol aldığı "Adını Feriha Koydum" dizisindeki bekaret testi sahnesi yüzünden psikolojik sorun yaşadığını ve şeker hastalığının ortaya çıktığını söyledi.

"BEKARET TESTİ SAHNESİ PSİKOLOJİMİ BOZDU"

Oyuncu Hazal Kaya'dan uzun süre konuşulacak ve oyuncu psikolojisini gündeme getirecek bir açıklama geldi. Şu sıralar beğeniyle izlenen Bizim Hikaye adlı diziyle ekrana gelen Kaya, geçmişte rol aldığı "Adını Feriha Koydum" dizisindeki bekaret testi sahnesinin kendisinde yarattığı olumsuz etkileri anlattı.

SAHNEYİ SENARYODAN ÇIKARTTI

Kaya, direnerek sahneyi senaryodan çıkarttığını belirtti ve şunları söyledi: Başrolünü oynadığım "Adını Feriha Koydum" ağır tecrübeydi. Feriha'ya bekaret testi yapılıyordu. Bunu normalize etmemek için sahneyi oynamak istemediğimi belirttim. Sahne atıldı. Ama o kadar çok eleştiri aldım ki sağlığım bozuldu. Şeker hastalığım o dönem çıktı.

Hazal Kaya'dan Şaşırtan İtiraf: Bekaret Testi Sahnesi Psikolojimi Bozdu - Son Dakika Magazin
20 Mayıs 2018 Pazar 22:38
YORUMLAR (10)
  • Mardinli47 7 : Bunlar GİBİ gibi zorbalar yüzünden insanların aklı ahlakı gidiyor be bunlara bakıp bunların peşinden gitmek mi kurtaracak bizi ALlah ın ateşinden yoksa Kuran a ve peygamberin sünnetine dayanıp haramdan zina ve flörtten uzak durarak mı işte islamsız bir hayatın felseffesi aynı zamanda hayasızlığın çıplaklığın neresi medeni hayvanat bahçesi bunlardan daha medeni sırf para için yapıyorlar
    Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika