Hazar Ergüçlü sarı bikinili pozuyla takipçilerini heyecanlandırdı

Hakan: Muhafız dizisiyle birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilen güzel oyuncu Hazar Ergüçlü sarı bikinili fotoğrafıyla büyük beğeni topladı.

Bir süredir kendisinden 19 yaş büyük olan yönetmen Onur Ünlü ile birliktelik yaşayan oyuncu Hazar Ergüçlü, sarı bikinili pozuyla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

"FİLTREYE İHTİYACIM YOK"

Instagram hesabından sarı bikini fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan Hazar Ergüçlü paylaşıma, "Filtreye ihtiyacım yok." notunu ekledi. Ergüçlü'nün fotoğrafı 106 bin kişi tarafından beğenildi.

"BAMBAŞKA BİRİ OLMUŞSUN"

Sosyal medya hesabından sarı saçlı halini paylaşan Hazar Ergüçlü, takipçileri tarafından tanınmamıştı. Güzel oyuncu Hazar Ergüçlü, paylaştığı fotoğrafa, "O zaman dans" yorumunu eklemişti. Ergüçlü'nün paylaşımına takipçileri de sessiz kalmamıştı. Ergüçlü'nün bir takipçisi paylaşıma, "Gerçekten tanıyamadım bambaşka biri olmuşsun." yorumunu yapmıştı. Başka bir takipçisi ise, "Yeni tarzın çok hoş." yorumunu yapmıştı.

Hazar Ergüçlü sarı bikinili pozuyla takipçilerini heyecanlandırdı - Son Dakika Magazin
04 Ağustos 2019 Pazar 20:36
YORUMLAR (21)
  • Oğuz : Arkadaşlar biri bana iç camasiriyla bikini arasındaki farkı açıklayabilirmi ikisini giydiğin zamanda heryerin görünüyor ama millet bikini giyince sağını solunu kapatmıyor ama iç çamaşırı giyince yok firikik verdi yok şeyi görünüyor anlamış değilim:))
    Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika