Hazer Amani'nin yeni açtığı mekanda, herkes ünlü şefe Sıla'yı soruyor

MasterChef Türkiye programı ile tanınan ünlü şef Hazer Amani, üçüncü restoranını 1.5 ay önce Bebek'te açtı. Restoranın önünden geçen vatandaşlar, Hazer Amani'ye kısa süre önce evlendiği ünlü şarkıcı Sıla'yı soruyor.

Hazer Amani'nin Bebek'te açtığı "FireRoom" isimli mekanda Sıla hareketliliği yaşanıyor. Sıla'nın hayranları ve magazin muhabirleri mekanı sık sık ziyaret edip ünlü şarkıcıyı soruyor.

SILA EŞİNİ UYARDI

Hazer Amani, aylık kirası 50 bin TL olan üçüncü restoranını 1.5 ay önce Bebek'te açtığında eşi Sıla kendisini şöyle uyarmıştı: "En işlek yerde açarsan, magazinin gözdesi olursun. Kameralar, paparazziler beni merak edenler kapının önünden eksik olmaz" Sıla, bu sözlerinde haklı çıktı.

Restoranın önünden geçenler, "Bak burası Sıla'nın eşinin restoranı. Acaba Sıla içeride mi?" deyip konuşuyor.

"BENİ GÖREN EŞİMİ SORUYOR"

Paparazziler her gün kapının önünde bekliyor. Hazer Amani, ekibine "Herkes Sıla'yı görmeye geliyor. Beni gören eşimi soruyor" diyor..

Hazer Amani, Sıla'yı merak eden kimseyi kırmıyor ve "Eşimin işleri yoğun, şu an burada değil" diyor.

Hazer Amani'nin yeni açtığı mekanda, herkes ünlü şefe Sıla'yı soruyor - Son Dakika Magazin
14 Şubat 2020 Cuma 17:11

Hazer Amani, Bebek, Sıla, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR (5)
  • YALANDAN KİM ÖLMÜŞ ?? : sanatcıların işi yoğun felan değil inşaatta ağır işmi yapıyorda yoğunmuş.. millet asgari ücrete 26 gün çalışıyor.. bir konserden 1 trilyon para kazanıyorsunuz yoğunmuş..
    Cevap Yaz 40 0 Yayından Kaldır
  • Son : Bu kadın alkol tedavisi gören birisi bu adam bir iranlı yumurta yapmayı bilirmi oda şüpeli ve bu zat hiçbir ülkede göremeyeceği ilgiyi yataneği olmadan gören bir çırak diyelim bize gelince bu ülkede Türk olmak suç ben bu yaşta bunu öğrendim bizim halkımızda devleti yönetenlerde yabancı hastası arapmış avrupalıymış farketmiyor biz çok cahil bir milletiz maalesef
    Cevap Yaz 19 0 Yayından Kaldır

Son Dakika