Antalyaspor, Son Hazırlık maçında Partizani ile 1-1 Berabere Kaldı

Antalyaspor, Arnavutluk ekibi Partizani ile oynadığı hazırlık maçından 1-1 beraberlikle ayrıldı. Bu maçla Antalyaspor'un kamp dönemi sona erdi.

Antalyaspor, Partizani ile 1*1 berabere kaldı. Regnum Carya Otel sahasında oynanan karşılaşmaya Antalyaspor, Ruud Boffin, Nazım Sangare, Salih Dursun, Diego Angelo, Aly Cissokho, Zeki Yıldırım, Hakan Özmert, Jean Armel Drole, Doğukan Sinik, Mevlüt Erdinç ve Souleymane Doukara onbiri ile başladı. Maın henüz ilk dakikasında Doğukan Sinik'in attığı golle kırmızı-beyazlı ekip 1-0 öne geçti ve mücadelenin ilk 45 dakikası bu skorla tamamlandı.

Belek KAMPI SONA ERDİ

Karşılaşmanın ikinci yarısına Antalyaspor'da Boffin'in yerine Ozan Evrim Özenç, Diego Angelo'nun yerine Berkay Fındık ile başladı. 46. dakikada Bardhi'nin golüyle skor 1-1 oldu. İlerleyen dakikalarda Teknik Direktör Bülent Korkmaz, Osman Çelik, Birkan Öksüz, Sergen Yatağan, Charles, Barrada, Harun, Halil İbrahim ve Emrah'a da şans verdi. İkinci yarıda başka gol olmayınca karşılaşma 1-1 berabere tamamlandı. Antalyaspor, bu karşılaşma ile Belek kampını tamamladı.

Antalyaspor, Son Hazırlık maçında Partizani ile 1-1 Berabere Kaldı - Son Dakika Spor

Kaynak: İHA

11 Ocak 2019 Cuma 18:02

Regnum Carya, Diego Angelo, Antalyaspor, Arnavutluk, Spor
YORUMLAR