HDP'den Eren Bülbül'ün Şehit Edilmesine Kınama!

HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay yaptığı açıklamayla, 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün Maçka'da PKK tarafından şehit edilmesini kınadı.

HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay, Trabzon'un Maçka İlçesi'nde, güvenlik güçleriyle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada yaşamını yitiren 15 yaşındaki Eren Bülbül için başsağlığı mesajı yayımladı.

"SORUMLULUĞU BULUNANLARI KINIYORUZ!"

HDP'li Kemalbay, "15 yaşında bir çocuğun çatışmalı bir ortama sürüklenmesi kabul edilemez. Eren Bülbül'ün hayatını kaybetmesinde sorumluluğu bulunanları kınıyoruz" dedi.

"AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ"

Kemalbay'ın başsağlığı mesajı şöyle:

Trabzon'un Maçka ilçesinde çıkan çatışmada 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün hayatını kaybettiğini büyük üzüntüyle öğrendik. 15 yaşında bir çocuğun çatışmalı bir ortama sürüklenmesi kabul edilemez. Eren Bülbül'ün hayatını kaybetmesinde sorumluluğu bulunanları kınıyoruz. Eren Bülbül'e rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Barışı ve demokrasiyi inşa etmek için tüm kararlılığımızla mücadeleye devam edeceğiz. 'Ölüm' ve 'çocuk' sözcüklerinin yan yana durmayacağı günler için çabalarımızı sürdüreceğiz.

Yürek Yakan Detay! Şehit Astsubay, Doğum Gününde Toprağa Verilecek Yürek Yakan Detay! Şehit Astsubay, Doğum Gününde Toprağa VerilecekTrabzon'da PKK'lılarla Çıkan Çatışmada 15 Yaşındaki Bir Genç Vurularak Şehit Oldu Trabzon'da PKK'lılarla Çıkan Çatışmada 15 Yaşındaki Bir Genç Vurularak Şehit OlduMaçka'daki Terör Saldırısında Maçka'daki Terör Saldırısında "Türk Tarık" İziTrabzon'da Şehit Düşen Eren Bülbül'ün Sosyal Medya Paylaşımı Yürek Dağladı Trabzon'da Şehit Düşen Eren Bülbül'ün Sosyal Medya Paylaşımı Yürek DağladıTrabzon Şehidine, Doğum Gününde Son Veda Trabzon Şehidine, Doğum Gününde Son VedaTerör Kurbanı Eren'in, 15 Temmuz Şehidi Halisdemir İçin Yaptığı Paylaşım Yürekleri Sızlattı Terör Kurbanı Eren'in, 15 Temmuz Şehidi Halisdemir İçin Yaptığı Paylaşım Yürekleri SızlattıMaçka'daki Terör Saldırısında Şehit Olan Eren'in Son Sözü: Komutanım Yere Yat Maçka'daki Terör Saldırısında Şehit Olan Eren'in Son Sözü: Komutanım Yere Yat15 Yaşındaki Eren'i Şehit Eden Teröristler, Ağıla Saklanmış 15 Yaşındaki Eren'i Şehit Eden Teröristler, Ağıla SaklanmışTrabzon'da PKK'lılarla Çıkan Çatışmada 15 Yaşındaki Bir Genç Vurularak Şehit Oldu Trabzon'da PKK'lılarla Çıkan Çatışmada 15 Yaşındaki Bir Genç Vurularak Şehit Oldu
12 Ağustos 2017 Cumartesi 16:09