İş yerini soymaya gelen hırsızlar, soygun esnasında halay çektiler

İstanbul Arnavutköy'de bir iş yerini soymaya gelen hırsızlardan biri, diğer arkadaşları iş yerinin kepengini açarken halay çekti. Bu görüntüler karşısında şaşkına dönen iş yeri sahibi, 'Halay çekiyor olmaları çok zoruma gitti' dedi.

İstanbul Arnavutköy'de bir iş yerini soymaya gelen hırsızlar iş yerinin kepengini açarken rahat tavırlarıyla pes dedirtti. Bir yandan iş yerini soymaya çalışan hırsızlar, bir yandan da oynadı. O anlar ise iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

HEM SOYUP HEM HALAY ÇEKTİLER

Arnavutköy Bolluca mahallesi Battal Gazi caddesinde bulunan bir telefoncu dükkanına geçtiğimiz Cumartesi sabaha karşı gelen 4 şüpheli, 20 dakikada dükkanda bulunan ikinci el 40 adet telefonu ve yazar kasayı çaldı. Hırsızlık anları güvenlik kameralarına yansırken, hırsızların kepenkleri açarken sergilediği rahat tavırları dikkat çekti. Görüntülere hırsızların oynadıkları anlar da kameraya yansıdı.

"HALAY ÇEKİYOR OLMALARI ÇOK ZORUMA GİTTİ"

Sabah iş yerine geldiğinde dükkanının soyulduğunu gören Mehmet Ezer, hemen polise haber verdi. İş yerindeki güvenlik kameralarını izleyen Mehmet Ezer, sabaha doğru 4 hırsızın telefoncu dükkanına girdiğini ve 20 dakikada dükkanının soyulduğunu gördü. Telefoncu dükkanında 40 adet ikinci el cep telefonu ve yazar kasanın çalındığını söyleyen iş yeri sahibi Mehmet Ezer, "Beni en çok yaralayan şey, hırsızların rahat tavırları oldu. Kamera görüntülerini izlediğimde hırsızların içeriye girmeye çalışırken bir yandan da halay çekiyor olmaları çok zoruma gitti" dedi.

İş yerini soymaya gelen hırsızlar, soygun esnasında halay çektiler - Son Dakika

Kaynak: DHA

14 Ocak 2020 Salı 08:49

Arnavutköy, 3. Sayfa, Güncel, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri