Herkesin Sevgilisi "MADAGASCAR Lıve!" Ankara'da!

31 Ocak ve 1 Şubat tarihlerinde Ülker Sports Arena'da İstanbullu hayranlarıyla buluşan kahkaha dolu eğlencenin bir şimdiki durağı Ankara olacak.

Dreamworks'ün tüm dünyada gişe rekorları kıran Madagascar filminin karakterleri, orijinal film senaryosundan ilham alınarak hazırlanan Madagascar Live canlı sahne şovuyla Türk seyircisiyle buluşuyor. IEG Family ve Stage Entertainment işbirliği ve Finansbank ana sponsorluğu ile Türkiye'de ilk kez sahnelenen gösteri, 31 Ocak 1 Şubat tarihlerinde Ülker Sports Arena'da İstanbullu hayranlarıyla buluştu.

Sömestrin en eğlenceli gösterisi İstanbul'daydı

Türkiye turnesine Bursa'dan başlayan Madagascar Live, 31 Ocak ve 1 Şubat tarihlerinde İstanbullu çocukları büyülü bir dünyayla tanıştırmak üzere Ülker Sports Arena'da sahne aldı. Sanat ve cemiyet dünyasından Çağla Şikel, Gül Gölge-Murat Saygı, Fatoş Sarıgül, Irmak Ünal, Asuman Krause, Deniz Pulaş, Şebnem Özinal ve Yeliz Yeşilmen gibi ünlü isimlerin de katıldığı gösterilerde, büyük küçük herkes sömestrin en renkli sahne şovunda eğlenceye doydu.

Çocukların karne tatiline renk katan, eğlenceli hikaye anlatımı, dans ve müzikle birleştirerek görsel bir şölen sunan Madagascar Live, 7-8 Şubat tarihlerinde Congresium Ankara'da çocuklara merhaba diyecek.

Haylazlar Türkiye'de…

Madagascar Live gösterisi aslan Alex, zebra Marty, zürafa Melma ve su aygırı Gloria'nın New York Hayvanat Bahçesi'nden, Kral Julien'in çılgın Madagascar dünyasına uzanan kaçış serüvenlerini konu alıyor. Gerçekçi sahne kurulumları, kostümler ve müzikle sımsıcak bir arkadaşlık hikayesi anlatıyor. Toplam 25 karakterin sahne aldığı gösteri, izleyenleri Central Park Hayvanat Bahçesi'nden Madagascar'ın sahillerine taşıyor.

Kaynak: Bültenler
02 Şubat 2015 Pazartesi 08:32

Son Dakika