Hıncal Uluç: Fatih Terim istifa etmeli

Hıncal Uluç, Galatasaray'ın kurtuluşunun Fatih Terim'in istifasından geçtiğini belirtti. Uluç, 'Galatasaray'ın çözümü için iki şeye ihtiyaç var. Yakın çözüm Fatih Terim'in görevi bırakması, uzun vadeli çözüm Mustafa Cengiz'in görevi bırakması.' dedi.

A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, 90'A programında Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi. Uluç, "Galatasaray'ın çözümü için iki şeye ihtiyaç var. Yakın çözüm Fatih Terim'in görevi bırakması, uzun vadeli çözüm Mustafa Cengiz'in görevi bırakması. Fatih Terim büyük bir zihin yorgunluğu içinde ve eski Fatih Terim değil." dedi.

"MUSTAFA CENGİZ, FATİH TERİM İLE DALGA GEÇTİ"

Uluç, "Fatih Terim büyük bir zihin yorgunluğu yaşıyor. Mustafa Cengiz'in Galatasaray başkanlığı için yeterli olduğunu düşünmüyorum. Mustafa Cengiz ve Fatih Terim'in arasındaki problemi çözdüğünü külahıma anlatın. Mustafa Cengiz, Fatih Terim ile resmen dalga geçti. Benim bildiğim Fatih Terim Mustafa Cengiz'i affetmez." ifadelerini kullandı.

Hıncal Uluç: Fatih Terim istifa etmeli - Son Dakika Spor
09 Ekim 2019 Çarşamba 00:35

Mustafa Cengiz, Galatasaray, Hıncal Uluç, Fatih Terim, Spor
YORUMLAR (2)
  • Fanatik : Bu fatih terimle niye bu kadar ugrasiyorzunuz turkiyedde bi terim bide senol hoca var ucuncuzu yok iste var diyen inen zaten tartisilmaz
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Art class : Şu adamlarli konusturuyorlarya en çokta ona üzülüyorum.Yasin olmuş 80 git mezarlık bak kendine.Hincal Uluç ve bunun benzeri insanlar Galatasarayimiza en çok zarar veren insanlardır.
    Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır