Hırsızlık İçin Özel Eğitilen Maymun, Para Çalarken Kameraya Yakalandı

Hindistan'da hırsızlık için özel eğitilen maymun, kara yolu gişesinin içine girip para çaldı. Maymunun hırsızlık yaptığı anlar, gişede bulunan kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.

Hindistan'ın Uttar Pardesh eyaletinde kara yolu gişesinin önünde duran arabadan çıkan maymun gişenin içine girip para çaldı.

MAYMUN KASADAN PARA ALIP GİŞEDEN ÇIKTI

Beyaz araba otoyol giriş ücretini ödemek için gişenin önünde durdu. Gişe görevlisi, arabanın şoförüne makbuz vermeye çalıştığı sırada arabadan çıkan maymun gişenin camından içeri girdi. Gişe görevlisi, şaşkınlık içinde kendini maymundan korumaya çalışırken maymun, kasadan para alıp gişeden çıktı.

ARAÇ SÜRÜCÜSÜ, MAYMUNLA BİR İLGİSİNİN OLMADIĞINI SÖYLEDİ

Görgü tanıkları, gişe görevlisinin maymunun peşinden koştuğunu ama yakalayamadığını söyledi. Olaydan sonra gişe görevlisi maymunun içinden çıktığı aracın sürücüsü soruya çektiğini ama araç sürücüsünün ısrarla maymunla hiçbir ilgisinin olmadığını söyledi.

Gişenin bağlı olduğu şirketin yöneticisi Manoj Sharma, maymunun hırsızlık için eğitilmiş olduğunu ve böyle bir olayla daha önce de karşılaştıklarını söyleyip olayı polise rapor ettiklerini söyledi

Hırsızlık İçin Özel Eğitilen Maymun, Para Çalarken Kameraya Yakalandı
03 Mayıs 2019 Cuma 19:58

TEM Otoyolu, Hindistan, Dünya