Hollywood'un Yıldızı Thermaperfect, Türkiye'de!

Hollywood yıldızlarının tercihi olarak bilinen, sahne, podyum ve sanat dünyasında pek çok ismi yenileyen Thermaperfect, bir öğle yemeği arasında sizi baştan yaratmayı vaad ediyor.

Türkiye'ye yepyeni bir teknoloji ile giren Thermaperfect, iş ve sosyal hayatından vazgeçmek istemeyen kadınların gözdesi.

Kariyerlerinde her dönem yükselişte olan yıldızlar, güzelliklerini medikal estetik alanında 'altın standart' olarak lanse edilen Thermaperfect'e borçlu. Thermaperfect özellikle yüz, boyun, karın bölgelerindeki deformasyon için en etkili yöntem olarak biliniyor. Milyonlarca hayranı olan Gywneth Paltrow, Madonna, Oprah Winfrey, Demi Moore, Nicole Kidman, Linda Evengelista, Jennifer Aniston, Thermaperfect kullanan ünlülerden bazıları.

Deri altına ısı verilerek uygulanan yöntem, cilt içindeki kollajen bantların ısınarak deri alt dokusunun sıkılaşmasını, bu sayede cildin gerilerek yeniden canlılık kazanmasını sağlıyor. 1 saat süren tek seans uygulamasından sonra iş ve sosyal hayatınıza kaldığınız yerden devan edebilecek olmanız da Thermaperfect'in en büyük avantajlarından biri.

Kaynak: Bültenler

24 Kasım 2015 Salı 09:13

Hollywood, Türkiye, Güncel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri