I Feel Pretty Filmi

I Feel Pretty filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. I Feel Pretty filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Renee Barrett kendine güveni düşük bir kadındır. Günlük olarak güvensizlik ve yetersizlik hisleriyle baş etmeye çalışan genç kadın günün birinde bir kaza geçirir ve başına sert bir darbe alır. Aldığı bu darbe sonucu özgüveni kontrolsüz bir şekilde yükselir ve çok güzel olduğu inancına sahip olur. Dünyanın en etkileyici kadını olduğunu düşünerek hayatını korkusuzca yaşamaya başlayan kadın kariyer basamaklarını hızla tırmanırken, idolü olarak kabul ettiği patronunun da saygısını kazanır. Ancak dış görünüşünün değişmediğini fark ettiğinde ne olacaktır?

Yönetmen: Abby Kohn, Marc Silverstein, Abby Kohn
Senaryo: Marc Silverstein
Oyuncular: Amy Schumer, Michelle Williams, Tom Hopper, Rory Scovel, Adrian Martinez, Emily Ratajkowski , Aidy Bryant, Busy Philipps, Lauren Hutton, Sasheer Zamata, Angela Davis, Caroline Day, Anastagia Pierre Friel, Gia Crovatin, Olivia Culpo, Naomi Campbell, Kyle Grooms, Paul McCallion, Phil Hanley, Dave Attell, Nikki Glaser, Dakota Lustick, Jeffrey Grover, William Ambrose Kennedy, Camille Kostek, Aina Adler, Sarah Newhouse, Lawrence Watson, Tony Viveiros, Sarah Fischer
Filmin Türü: Komedi
Orijinal Adı: I Feel Pretty
Yapımcı Firma: Huayi Brother Pictures
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: ABD, Çin
Orijinal Dili: İngilizce
Filmin Süresi: 110 dk.
Vizyon Tarihi: 24.08.2018

I Feel Pretty Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

08 Mayıs 2018 Salı 15:54

Marc Silverstein, Sinema, Son Dakika

Son Dakika