İçimdeki Güneş Filmi

İçimdeki Güneş filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. İçimdeki Güneş filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Fransa yapımı komedi dram türündekiParis kökenli sanatçı Isabelle'in hikayesini anlatıyor. Sanatçı olmanın yanı sıra aynı zamanda boşanmış bir anne olan Isabelle, duygularının hayatını yönlendirmesine izin veren, mutsuz ve kararsız bir kadındır. Artık orta yaşlarda olan Isabelle yeniden aşkı aramaya koyulur...Başrollerini Juliette Binoche, Xavier Beauvois, Philippe Katerine'in paylaştığı yapımın Yönetmen koltuğunda Claire Denis oturuyor. Filmin senaryosunda yönetmenle birlikte Christine Angot'un imzası var.

Yönetmen: Claire Denis
Senaryo: Claire Denis, Christine Angot
Oyuncular: Juliette Binoche, Xavier Beauvois, Philippe Katerine, Josiane Balasko, Sandrine Dumas, Nicolas Duvauchelle, Alex Descas, Laurent Grévill, Bruno Podalydès, Paul Blain, Valeria Bruni Tedeschi, Gérard Depardieu, Schemci Lauth, Charles Pépin, Tania de Montaigne, Bertrand Burgalat, Claire Tran , Lucie Borleteau, Walid Afkir, Julien Meunier, Suzanne Osborne
Filmin Türü: Komedi
Orijinal Adı: Un Beau Soleil Intérieur
Yapımcı Firma: Curiosa Films
Yapım Yılı: 2017
Yapım Ülkesi: Fransa, Belçika
Orijinal Dili: Fransızca
Filmin Süresi: 94 dk.
Dağıtıcı Firma: Filmartı Film
Vizyon Tarihi: 17.11.2017

Kaynak: InterSinema.com

13 Ekim 2017 Cuma 16:55

Juliette Binoche, Fransa, Paris, Sinema, Son Dakika

Son Dakika