İha'dan Rektör Karabulut'a Ziyaret

İhlas Haber Ajansı Erzurum Bölge Müdürü Ayhan Türkez, Ağrı İHA il temsilcisi Ahmet Genç ile birlikte İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Abdulhalik Karabulutu’u ziyaret etti.

İhlas Haber Ajansı Erzurum Bölge Müdürü Ayhan Türkez, Ağrı İHA il temsilcisi Ahmet Genç ile birlikte İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Abdulhalik Karabulutu'u ziyaret etti.
İbrahim Çeçen Üniversitesi rektörlük binası makam odasında İHA Erzurum Bölge Müdürü Ayhan Türkez ve Ağrı İHA il temsilcisi Ahmet Genç'i kabul eden Rektör Karabululut, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Türkez ve Genç'e teşekkür etti. Üiversitede yapılan çalışmalar hakkında İHA ekibini bilgilendiren Rektör Karabulut, 15 Temmuz darbe girişimi fotoğraf sergisini İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde sergiledikleri için İHA ekibini kutladı. Sohbet ortamında geçen görüşmede İHA Erzurum Bölge Müdürü Ayhan Türkez, İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin büyük bir mesafe kat ederek her geçen gün geliştiğini ve yapılan çalışmaları yakın takip ettiklerini belirterek, Rektör Karabulut'a kendilerini kabul ettikleri için teşekkür etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi. - AĞRI

Kaynak: İHA

04 Ekim 2017 Çarşamba 09:39

İhlas Haber Ajansı, Ahmet Genç, Erzurum, Ağrı, Yaşam