İki Çocuğuyla Mezuniyet Coşkusu

İki çocuğuyla mezuniyet coşkusu ESOGÜ mezuniyet törenine 2 çocuk annesi mezun damga vurdu Mezuniyetinde çocuklarıyla birlikte yürüdüESKİŞEHİR - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi öğrencilerinden Sevinç Koçak, iki çocuğuyla birlikte mezun olmanın heyecanının yaşadı.

İki çocuğuyla mezuniyet coşkusu
ESOGÜ mezuniyet törenine 2 çocuk annesi mezun damga vurdu
Mezuniyetinde çocuklarıyla birlikte yürüdü
ESKİŞEHİR - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi öğrencilerinden Sevinç Koçak, iki çocuğuyla birlikte mezun olmanın heyecanının yaşadı.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık, Eğitim, Sağlık Bilimleri, Turizm ve Ziraat Fakülteleri ile Sivrihisar Meslek Yüksekokulu ve Eskişehir Meslek Yüksekokulu 2018 yılı mezunlarını uğurladı. Törene Vali Özdemir Çakacak'ın yanı sıra ESOGÜ yönetimi ve öğretim üyeleri, Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Vali Yardımcıları Ali Muhiddin Varol ve Aslan Avşarbey, Eskişehir İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ve ESOGÜ eski Rektörlerinden Prof. Dr. Fazıl Tekin de katıldı. Öğrenciler mezuniyet coşkusunu yaşarken, Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü öğrencisi Sevinç Koçak'ın, iki çocuğuyla birlikte törene katılması dikkatleri üzerine çekti. Kendileri için ayrılan alanda biri 1.5 yaşındaki kızı kucağında, 6 yaşındaki oğluyla da yan yana yürüyen anne Koçak, mezun olma sevincini yaşadı.
"Çok zor oldu ama mutluyum"
Osmangazi Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü'nden mezun olan Sevinç Koçak, tüm zorluklara rağmen mezun olmanın gururunu yaşadığını dile getirdi. Koçak, "Çok mutluyum. Çocuklarıma çok zor oldu ama şu an çok mutlu bir gün. Tabii ki çok zor oldu çocuklarla ama bitti şu an" şeklinde konuştu. Diğer öğrenciler tarafından da ilgiyle karşılanan aile, mezuniyetin adeta göz bebeği oldu.

Kaynak: İHA

18 Temmuz 2018 Çarşamba 12:14

Genel