İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI'dan Pansiyon Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI Milli Eğitim Şube Müdürü Yener YILDIRIM eşliğinde 17.11.2017 tarihi, saat 20:00 da Erkek İmam Hatip Lisesi öğrenci pansiyonuna ziyarette bulundu.

Öğrencilerimizin kullandıkları ortak alanlar olan mutfak ,lavabo, yemekhane ve yatakhaneleri gezen YAZICI öğrencilerimizin odalarını da ziyaret ederek onlarla hasbihalde bulundu.
Öğrencilerimizi akşam vaktinde ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI onlara birer boş kağıt vererek hepsinin pansiyon ile alakalı istek ve taleplerini yazmalarını ve ne zaman isterlerse odasına gelip sıkıntılarını paylaşabileceklerini belirtti.
Bu yazılan istek ve taleplerin hepsinin değerlendireceğini söyleyen YAZICI öğrencilere ''sizler okuyabilmek için ayrıca bir çaba sarf edip ailenizden uzak bir yerde eğitim almak ve geleceğinizi daha iyi inşa etmek için çaba harcıyorsunuz. Emeklerinizin zayi olmamasını istiyorsanız yüksek bir hedef belirleyip o hedefinizi gerçekleştirmek için gayret gösterip çok çalışmanız gerekli. Umarım hepiniz ileride çok güzel yerlere gelir burada geçirdiğiniz günleri güzel bir anı olarak yâd edersiniz. ''dedi.
Sohbetin ardından öğrenciler ile vedalaşarak sık sık ziyaret edeceğini belirtip pansiyondan ayrıldı.
Öğrencilerden alınan talepler okul idaresine gönderilip eksikliklerin giderilmesi için gerekli talimatlar verildi.

Kaynak: Bültenler

17 Kasım 2017 Cuma 12:12

Yener YıldırımYusuf Yazıcı