İlhan İrem Açıkhava'da Konser Verdi

Ünlü sanatçı İlhan İrem, Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında sahne aldığı 'Aşk Sensin' isimli konserde hayranlarıyla buluştu.

Ünlü sanatçı İlhan İrem, Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında sahne aldığı "Aşk Sensin" isimli konserde hayranlarıyla buluştu.

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'ndeki konserde sanat hayatındaki 42. yılını kutlayan İrem, "42 yıldır aynı görev büyüsüyle birlikteyiz. Hoş geldiniz. Düş arası bitti. Güzelliği tükettiler. O yüzden artık buluşmalarımız altın değerinde. Koltuklarınıza yaslanın. Kanatlarınızı bırakın. Gözlerinizi kapatın" ifadelerini kullandı. 

İlhan İrem, dünyaya barış çağrısında bulunarak, "Dünyaya ve yaşanılan coğrafyaya karşı vefa borcu ve sorumluluklarımız var. Koltuklarını sürdürmek için kendi ülkelerini ve dünyayı karanlık sulara bırakanlar var. İçimizdeki güzelliklerin ve her şeyin insanlar için olduğunu biliyoruz. Barış ve özgürlük istiyoruz. Çocukların ölmediği ve öldürülmediği bir dünya istiyoruz" diye konuştu.

Semazenlerin de şarkılara eşlik ettiği konserde sanatçı, "Ben Değilim", "Son Selam", "Yemyeşil Bir Deniz", "İşte Hayat", "Sen Ak Bir Zambak" ve "Dua" gibi sevilen eserlerini yorumladı.

Kaynak: AA

05 Eylül 2015 Cumartesi 23:45

Cemil Topuzlu, Harbiye, Turkcell, İlhan İrem, Kültür Sanat