İlk Gösterim THY Uçaklarında

Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminin uçak içi ilk gösterimi Türk Hava Yolları (THY) ekranlarında yolcularıyla buluştu.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminin uçak içi ilk gösterimi Türk Hava Yolları (THY) ekranlarında yolcularıyla buluştu.
THY yolcularına sunulan özel ayrıcalıkla 'Batman v Superman: Adaletin Şafağı' filmi, diğer küresel havayolu şirketlerinin uçak içi gösteriminden bir ay önce ilk kez THY uçuşlarında gösterime girdi. THY'nin sponsor olduğu 25 Mart'ta vizyona giren film, tüm dünyada gişe rekorları kırmış, filmin en çarpıcı sahnelerinden birinde Türk Hava Yolları'nın Boeing 777 model uçağı arka plan olarak kullanılmıştı. THY Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, "Yolcularımıza "'Batman v Superman: Adaletin Şafağı' filmini uçak içi ekranlarında izletme imkanını sunan ilk hava yolu olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu özel gösterim ile markamızın yolcularımıza sunmuş olduğu ayrıcalıklara bir yenisini daha eklemiş olduk." dedi.
İlk gösterim ve yapımla ilgili THY tarafından yapılan açıklamada, "Yapımın sponsorluk faaliyetleri kapsamında THY'nin Boeing 777 tip uçağını, bir yüzü Batman, diğer yüzü de Superman olacak şekilde giydirmiş, uçak içinde film temalı kitlerin yanı sıra, film temalı menü kartları, Miles&Smiles kartları, Time Out dergisinin Türk Hava Yolları'nın en yeni "uçuş noktaları" olarak duyurduğu Gotham City ve Metropolis'i tanıtan seyahat rehberini, tüm yolcularıyla birlikte film hayranlarının da beğenisine sunmuştu. Bunlara ek olarak da geçtiğimiz Nisan ayında, filmin ana karakterlerinden Batman'in dünyaca ünlü, ikonik aracı 'Batmobil'i, alt markası Turkish Cargo ile İstanbul'a getirmiş ve şehrin yeni bağlantı geçidi; 'Yavuz Sultan Selim Köprüsü' üzerinden ilk kıtalar arası yolculuğunu gerçekleştirmişti." denildi.

Kaynak: CİHAN

06 Haziran 2016 Pazartesi 12:16

Boeing, Batman, Türk Hava Yolları, Kültür Sanat