İmzanın ardından ilk kez konuşan Mert Hakan'dan G.Saray'a gönderme: Verdiği sözü tutan tek kulüp F.Bahçe'ydi

G.Saray'la anlaşma noktasına gelmesine karşın F.Bahçe'yi tercih eden ve sarı-lacivertli kulüple 4 yıllık sözleşme imzalayan Mert Hakan Yandaş, imza sonrası açıklamalarda bulundu. F.Bahçe'ye geldiği için inanılmaz mutlu olduğunu belirten Mert Hakan, G.Saray'a göndermede bulundu ve "Verdiği sözü tutan tek kulüp F.Bahçe'ydi" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe, Demir Grup Sivasspor ile sözleşmesi sona eren Mert Hakan Yandaş'ı renklerine bağladı. Mert Hakan Yandaş açıklamasında, transferin gerçekleşmesinden ötürü mutluluğunu anlattı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, orta sahada görev alan 25 yaşındaki futbolcu ile 4 yıllığına anlaşmaya varıldığı belirtilerek, "Çubuklu formamızı giyecek Mert Hakan'a büyük ailemize hoş geldin diyor, kendisine camiamızın limit tanımaz sevgisi ve desteğiyle formamız altında nice zaferler diliyoruz" denildi.

Mert Hakan Yandaş, transferin açıklanmasının ardından FBTV'ye açıklamalarda bulundu.

İşte başarılı futbolcunun açıklamaları;

Gerçekten çok mutluyum, çok heyecanlıyım. Böyle bir camiada bu şekilde karşılanmak beni çok mutlu etti. Anlatılmaz duygular yaşıyorum. Fenerbahçe camiasına geldiğim için inanılmaz mutluyum. Çubuklu formayı giymek benim için çok büyük bir onur. Bu kulübe hizmet edecek olmak çok büyük bir ayrıcalık. Bu şansı veren herkese çok teşekkür ederim. Fenerbahçe'nin bir parçası olmak eşsiz bir duygu.

"EMRE BELÖZOĞLU'NDAN ÖĞRENECEĞİM ÇOK ŞEY VAR"

Emre Belözoğlu'nu hep idolüm olarak gördüm. Transfer sürecinde de tanışma fırsatım oldu. Türk futbol tarihinin bence en büyük oyuncusu. Ondan öğreneceğim inanılmaz şeyler var. Hem duruşuyla hem karakteriyle birçok şey gösterdi. Bu süreçte Emre ağabey bana video klip atmıştı. O klipteki beste çok hoşuma gitmişti. O sözlerle veda etmek istiyorum; Fenerbahçe söyleyecek son sözü, haklıyız kazanacağız.

G.SARAY'A GÖNDERME: BANA VERDİĞİ SÖZÜN ARKASINDA BİR TEK F.BAHÇE DURDU

Lefter'in başının üstünde taşıdığı, Can Bartu'nun, Selçuk Yula'nın, Rıdvan Dilmen'in giydiği formayı taşımak benim için çok büyük bir gurur. Transfer süreci biraz sancılı oldu ama ben hiçbir yerde konuşmadım. Hayatım boyunca verdiğim sözden dönmedim. Dürüstlüğe çok önem verdim. Verdiği sözlerin arkasında duran kulüp de Fenerbahçe'ydi. Başkanıma ve Emre ağabeye teşekkür ediyorum. Benimle ilgili düşünceleri beni çok mutlu etti. Emre ağabeyin benim hakkımda saha içi düşünceleri benim burayı tercih etmeme neden oldu.

06 Ağustos 2020 Perşembe 15:19
YORUMLAR (45)
  • mert mesut : alperin sonu gibi olcan diyen cimbomlu arkadaş emremor gibi morarıp gitmez dert etme sen cimbomluların fener haberlerine yorumlar yapmasıda ilginç
    Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • Deniz Varol : Galatasaraya neden gelmediğin belli..ıyı kı gelmedin Hakan..Alperin sonu gibi olacaksın..neyse zaman herseyın ilacı
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika