Inventures ve BİLGİ Dijital Girişim Meraklıları İçin Zili Çalıyor

Bilgi Eğitim ve Inventures ortaklığıyla gerçekleştirilecek "Dijital Girişimcilik Sertifika Programı"ile sanal dünyada başarılı bir girişimin incelikleri girişimci adaylarıyla paylaşılacak.

"Dijital Girişimcilik Sertifika Programı"

Bilgi Eğitim ve Inventures ortaklığıyla gerçekleştirilecek "Dijital Girişimcilik Sertifika Programı"ile sanal dünyada başarılı bir girişimin incelikleri girişimci adaylarıyla paylaşılacak. 6 hafta sürecek programda Nevzat Aydın, Sina Afra, Alper Tekin ve Rudi Dökmecioğlu gibi çok sayıda başarılı girişimci ve profesyonel yer alacak.

İnternet, mobil ve yazılım alanlarındaki girişimler için erken aşama yatırımcı rolü üstlenen Inventures ve İstanbul Bilgi Üniversitesi yaşam boyu eğitim merkezi Bilgi Eğitim, dijital girişimciliğe ilgi duyan profesyoneller için "Dijital Girişimcilik Sertifika Programı"nı hayata geçiriyor. 16 Nisan- 31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek sertifika programında girişimciliğin temelleri, fizibilite analizi, yeni şirket yönetimi, İK politikaları, teknik web mimarisi başlangıcı, girişimcilikte PR, dijital pazarlama gibi konularda eğitim verilecek. Dijital girişimin tüm ayrıntılarıyla masaya yatırılacağı program, bu alanda keşfetmek ve ilerlemek isteyenlere önemli ipuçları sunacak.

Girişimcilikte Başarının Sırları Girişimciliğin "Dahi Çocuk"larından

"Kalabalıktan sıyrıl ve en iyisi ol" sloganı ile hayata geçirilen sertifika programında eğitmen olarak görev alacak başarılı profesyoneller ve akademisyenlerin yanı sıra Türkiye' nin en başarılı girişimcileri de sırlarını katılımcılarla paylaşacak.

Sertifika programında yer alan bazı eğitmenler şöyle: Markafoni kurucusu ve CEO'su Sina Afra, Yemeksepeti.com CEO'su Nevzat Aydın, Inveon& Inventures Yönetici Ortağı Yomi Kastro, Tmob CEO'su Rudi Dökmecioğlu, Mekanist CEO'su Alper Tekin, 1V1Y CMO'su Barış Çekin, supplementler.com kurucuları Jack Ojalvo ve Cömert Tavaslıoğlu, GIS Consult Kurucu Ortağı Sevda Yüzbaşıoğlu, Inveon&Inventures İş Geliştirme ve Strateji Yöneticisi Moris Kastro ve Stratejik Yönetim Danışmanı Mustafa İçil.

Kaynak: Bültenler
21 Mart 2014 Cuma 14:56
YORUMLAR

Son Dakika