İpekyolu Belediyesinden Tiyatro Etkinliği

Van’ın İpekyolu Belediyesinin düzenlediği sömestr şenliği kapsamında çocuk tiyatrosu ve sihirbazlık gösterileri yapılacağı belirtildi.

Van'ın İpekyolu Belediyesinin düzenlediği sömestr şenliği kapsamında çocuk tiyatrosu ve sihirbazlık gösterileri yapılacağı belirtildi.

İpekyolu Belediyesinden yapılan açıklamada, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen gösterilerin ikinci ayağında 'Winnie the Pooh ve Arkadaşları' adlı çocuk oyunu ve sihirbazlık gösterisinin 29, 30 ve 31 Ocak tarihlerinde Devlet Tiyatrosu Salonunda çocuklarla buluşacağı bildirildi. Açıklamada, "13.30 ve 15.30 olmak üzere her gün 2 seans olarak düzenlenecek ve 5 ile 15 yaş arası çocuklara açık olacak gösterilerin salon kapasitesi ile sınırlı ücretsiz biletleri, Van AVM ve Aydın Perihan AVM'de belediyemizce 26, 27 ve 28 Ocak günlerinde kurulacak stantlardan ve oyun öncesinde salon girişindeki stantlardan temin edilebilecek. Ayrıca oyun sonlarında çocuklarımıza çeşitli hediye ve ikramlarımız da olacak" denildi. - Van

Kaynak: İHA

23 Ocak 2018 Salı 09:56

İpekyolu, Van, Politika, Güncel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri