İrem Derici, Klibinin Çalıntı Olduğu İddialarını Kabul Etti

İrem Derici'nin son çıkarttığı albümünde yer alan 'Ben Tek Siz Hepiniz'e çekilen klibin Juanes' in Pa Dentro klibinin kopyası olduğu iddiası ortalık karıştırdı.

İrem Derici'nin 'Sabıka Kaydı' adını verdiği albümünün ilk çıkış şarkısı 'Ben Tek Siz Hepiniz'e Murat Joker'in çektiği klip, ünlü sanatçı Juanes' in Pa Dentro şarkısının klibinin kopyası çıktığı iddia edildi. Çıkan bu iddialar sonrasında Derici, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak açıkladı.

İREM DERİCİ'Yİ ZOR DURUMA DÜŞÜRÜLDÜĞÜ KONUŞULDU

İrem Derici'nin Ben "Tek Siz Hepiniz" şarkısına Murat Joker'in çektiği klip, ünlü sanatçı Juanes'in Pa Dentro şarkısının klibinin kopyası çıkması üzerine, Joker'in Derici'yi zor duruma düşürdüğü konuşulurken, Derici de sosyal medya hesabından bir paylaşımla klibinin yönetmenini hedef aldı.

PAYLAŞIMIYLA YÖNETMENE GÖNDERME YAPTI

Ama eksik bilgi var aşkım, Rita Ora'nın klibinden de birebir sahne var, niye kadıncağızın hakkını yediniz :( "Sahte, küçük, mükemmel dünyasında herkes" derken tam olarak kastettiğimiz de buydu. Bak öyle özenirsen olamayacağın insanlara sonuç bu olur: yan sanayi… Hiciv her yola gider, ne Joker ne Papaz kandırabilir bir Sinoplu'yu. Çok da şaapmamak lazım, öykünmemek lazım işte yabancıların kliplerine, kıyınca paraya aynısı oluyormuş bak. Az saçalım, savuralım ;) Öpücükler ve mutlu hafta sonları benden!

İşte İrem Derici'nin klibi ile çalıntı olduğu iddia edilen klip arasındaki benzerlikler;

İrem Derici, Klibinin Çalıntı Olduğu İddialarını Kabul Etti - Son Dakika Magazin
17 Ağustos 2018 Cuma 15:30

İrem Derici, Magazin
YORUMLAR