IŞİD Kölesi Kız: 20 Kez Bekaret Ameliyatı Geçirdim

IŞİD'in elinden kurtulan genç kız 20 ayrı militanla evlendirilip cinsel ilişki kölesi yapıldığını ve bunun için 20 kez kızlık zarının dikildiği operasyon geçirdiğini söyledi.

Birleşmiş Milletler Cinsel Şiddet Özel Elçisi Zainab Bangura IŞİD zulmünden kurtulmayı başaran kızlarla teker teker görüşerek korkunç ayrıntıların yer aldığı bir rapor hazırladı. Aralarında Türkiye'nin de olduğu 5 ülkeyi gezen Bangura şu ana kadar hiç duyulmayan IŞİD terör örgütünün cinsel ilişki kölesi olarak kullandığı kızlardan kan donduran açıklamalar geldi.

ÇIRILÇIPLAK SOYULUP KÖLE PAZARINDA SATILMIŞLAR

BM Cinsel Şiddet Özel Elçisi Zainab Bangura ile konuşan kızlar çırılçıplak soyulup köle pazarlarında satıldıklarını anlattı. Aralarından öyle biri vardı ki genç kız 20 ayrı militanla evlendirilip cinsel ilişki kölesi yapıldığını ve bunun için 20 kez kızlık zarının dikildiği operasyon geçirdiğini söyledi.

İNSANLIK DIŞI YAŞAM SÜRDÜRÜYORLAR

Russia Today'de yer alan habere göre özel elçinin Suriye, Lübnan, Ürdün, Türkiye ve tabii ki Irak'ta yaptığı araştırmalara göre IŞİD terör örgütü farklı dini inanç veya mezheplerden genç kızları çırılçıplak soyduktan sonra köle pazarında satışa çıkarıyor. Açılışın 3 dolardan yapıldığı köle pazarında kızlar cinsel ilişki kölesi olarak satıldıktan sonra vahşi ve insanlık dışı cinsel fantezilere zorlanıyorlar.

HER SEFERİNDE BEKARET AMELİYATI GEÇİRİYORLARMIŞ

Görüşmelerde ortaya çıkan bir ayrıntı ise inanılır gibi değil. Kızlar militanlara satılmadan önce her seferinde bekaret ameliyatına sokuluyor. Aralarından 20 kez bekaret zarı dikilen bir genç kız bile bulunuyor.

Kaynak: Haberler.Com

10 Mayıs 2015 Pazar 11:36

Türkiye, Birleşmiş Milletler, Yaşam, Dünya