Işıl Reçber, ABD'den döndükten sonra karantinaya uymadı

Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber, 16 Mart'ta ABD'den döndükten sonra 14 gün karantinaya girmeyerek dışarıya çıkmıştı ve savunmasıyla da tepki çekmişti.

Eski Milli futbolcu Rüştü Reçber'in koronavirüs test sonucu pozitif çıkarken bu gelişme efsane futbolcunun eşinin karantina kararına uymamasını akıllara getirdi.

ABD'DEN DÖNDÜ DIŞARIYA ÇIKTI

3 Mart günü ABD'ye giden Işıl Reçber, bu ülkede 13 gün kaldıktan sonra 16 Mart'ta Türkiye'ye döndü. Ancak Reçber, 14 gün karantina uygulamasını hiçe sayıp evinden dışarı çıktı ve sahibi olduğu güzellik merkezine gitti.

"ALMAM GEREKEN ÖNLEMLERİ ALIYORUM"

Işıl Reçber, bu gelişmenin ardından 17 Mart'ta Kanal D'deki 2. Sayfa programına katılarak "Burası benim kendi sağlık kuruluşum ve kliniğim, biz burada bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için uygulamalar yapıyoruz. Ozon terapi; kanınız alınıyor 100 ml kadar, içine ozon karıştırılıp size enjekte ediliyor. Ben işimden evime gidiyorum. Zaten kimse beni başka türlü dışarıya çıkaramaz. Orada bir sürü hastalarımız var. Kendi özel iş yerime çıkıyorum, almam gereken önlemleri de alıyorum." sözleriyle kendisini savunmuştu.

NE OLMUŞTU?

Koronavirüs salgını mart ayı başında dünyada etkisini artırdığı günlerde Türkiye'de konunun uzmanı doktorlar ve devlet yetkilileri yurt dışından Türkiye'ye dönen vatandaşların evlerinde hatta odalarında 14 gün kişisel karantina uygulaması tavsiyesinde bulunuyordu.

Işıl Reçber, ABD'den döndükten sonra karantinaya uymadı - Son Dakika Spor
Yurt dışından getirilen öğrenciler, yurtlara alındı! Bir kentimiz daha karantina merkezi oldu

Yurt dışından getirilen öğrenciler, yurtlara alındı! Bir kentimiz daha karantina merkezi oldu

Son Dakika: Rüştü Reçber'in koronavirus testi pozitif çıktı

Son Dakika: Rüştü Reçber'in koronavirus testi pozitif çıktı

29 Mart 2020 Pazar 00:07
YORUMLAR (44)
  • Bu : Haber doğruysa skandal bu, terimin karısı amerikadan gelince karantinaya girdi diye duymuştuk, hoş bunlar hazır amerikaya gitmişken bi daha gelmeseler, oradan bela okumalar hesap sormalar mervemi busemi hangi terim'se
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Aynur : Karantina kuralına uymayanlara kendi paraları ile bile olsa bakılmasın ilgilenilmesin,sağlık çalılanlarımızı emniyet güçlerimizi bunun gibiler yüzünden yormayın,ne halleri varsa görsünler, kendi kliniğinde kendini tedavi etsin ,
    Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika