Yol kenarında bulunan eşeğin canice öldürüldüğü ortaya çıktı

Eskişehir'de Recep Çakır'a ait olan eşek, yol kenarında ölü bulundu. Olayla ilgili açıklama yapan Çakır, eşeğinin gözlerinin oyulduğunu ve tecavüze uğradığını söyledi.

Eskişehir'in Beylikova ilçesinde canice öldürülen eşeğin sahibi Recep Çakır, şüphelilerin bir an önce yakalanarak cezalandırılmasını istediğini söyledi.

Beylikova ilçesi Doğanoğlu Mahallesi'nde iki şüpheli şahsın, bir eşeği darp edip ardından bıçakladıktan sonra öldürdüğü iddia edildi. Kaybolan eşeği arayan vatandaş, yol kenarında hayvanı ölü buldu. Eşeğine bakan vatandaş, gözlerinin oyulduğunu ve bazı bölgelerinde işkence izlerini fark edince, durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Birçok platformdan, suçluların gerekli cezayı alması konusunda kamuoyu oluşturulurken, incelemeler sonunda eşeğin birçok yerinde yara izine rastlandığı, gözlerinin de oyulduğu öğrenildi. Şüpheliler hakkındaki suç duyurusu sonrasında konuyla ilgili çalışmanın başlatıldığı belirtildi.

GÖZLERİ OYULMUŞ, TECAVÜZE UĞRAMIŞ

Olay hakkında konuşan eşeğin sahibi Recep Çakır, "Normalde salı günleri bizim pazarımız vardır. Genel ihtiyaçlarımı karşılamak için ilçe merkezine geldim. Alıveriş sonrasında koyunlarımın yanına geri döndüm. Geri döndüğümde atımın yanında eşeğimi göremeyince çevrede arama başladım. Yaklaşık 1 kilometre ilerde gözleri oyulmuş şekilde buldum. Olayı adli mercilere bildirdim. Araştırma sürüyor. Ben yapanlardan şikayetçiyim. Suçluların yakalanmasını ve gerekenin yapılmasını talep ediyorum. Eşeğim erkekti. Ancak tecavüze uğramış. Suçluların bulunmasını istiyorum. Başkalarının canı yanmasın. Ben devletime güveniyorum" dedi.

Yol kenarında bulunan eşeğin canice öldürüldüğü ortaya çıktı - Son Dakika
Kaynak: İHA
16 Eylül 2020 Çarşamba 00:58
YORUMLAR (26)
  • FARUK : EYYYYYYY ADALET GEL ARTIK,BU HAYVANLARA EZİYET EDENLERE VE ÇOCUK TACİZCİLERİNE İDAM GELSİN ARTIK
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Hasbinallah : Allah belanı versiiiiiiiiiiiiin inşallah yapanın elleri arkaya ağzı burnu yamulsun inşallah sinirimden catliyorum şu an aglayasim çığlık atasim var yeter artık....ne iğrenç olmuş bu insanlar yazıklar olsun yaşasın cehennem böyleler icin....
    Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika