İstanbul Adaylığına Kesin Gözüyle Bakılan Ekrem İmamoğlu, CHP'nin 39 İlçe Başkanıyla Toplantı Yaptı

CHP'nin İstanbul adayı olacağı konuşulan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP'nin İstanbul'daki 39 ilçe başkanıyla bir geldi.

CHP'nin İstanbul adayı olacağı konuşulan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçen hafta İstanbul'daki CHP'li 13 belediye başkanıyla bir araya gelmişti. İmamoğlu bu sabah da CHP'nin İstanbul'daki 39 ilçe başkanıyla toplandı.

CHP'Lİ 13 BELEDİYE BAŞKANIYLA BİR ARAYA GELMİŞTİ

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olmaya çok yakın. Geçen hafta İstanbul'daki CHP'li 13 belediye başkanıyla bir araya gelen İmamoğlu'ndan bir hamle daha geldi.

İstanbul'DA 39 İLÇE BAŞKANIYLA TOPLANTI YAPACAK

İmamoğlu, bu sabah da CHP'nin İstanbul'daki 39 ilçe başkanıyla toplantı yapacak. Bu gelişme; kulislerde İmamoğlu'nun adaylığı kesinleşti ve çalışmalara başladı olarak yorumlanıyor.

İMAMOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Ekrem İmamoğlu, bu sabahki toplantıya ilişkin açıklamada bulundu.

İmamoğlu, "Cuma günü mesaimiz İstanbul'un 39 ilçesinde görev yapan CHP İlçe Başkanlarıyla Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezinde bir araya geldiğimiz kahvaltı ile başladı. İlçe Başkanlarımızla yaklaşan yerel seçim sürecini, ilçelerimizi ve elbette ki dünyanın en önemli, en özel kentlerinden biri olan İstanbul'u konuştuk. Toplantımız İlçe Başkanlarımıza Kültür Merkezimiz ve ilçemiz hakkında yaptığımız bilgilendirme gezimizle tamamlandı." dedi.

07 Aralık 2018 Cuma 08:27

Cumhuriyet Halk Partisi, Ekrem İmamoğlu, İmamoğlu, İstanbul, Politika, Güncel