Metrobüste, Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkaran Sapığın İfadesi Ortaya Çıktı

Metrobüste kadını taciz edip cinsel organını dışarı çıkaran sapık, polis tarafından gözaltına aldı. Şüpheli, polise verdiği ifadesinde, kadının bağırması üzerine korktuğunu ve bu nedenle altını ıslattığını söyledi.

İstanbul'da metrobüste cinsel tacize uğradığını iddia eden kadın, çektiği görüntüleri sosyal medyadan paylaştı. Görüntüler üzerine harekete geçen polis, şüpheliyi gözaltına aldı. Avcılar Emniyet Müdürlüğünde işlemleri tamamlanan şüpheli, adliyeye sevk edildi.

Olay dün Avcılar yönüne giden bir metrobüste yaşandı. Metrobüste F.Ö'nün cinsel tacizine uğradığını iddia eden N.C, bağırmaya başlayarak tacizcisini ifşa etti. Tacize uğrayan N.C, tacizcinin cinsel organını dışarı çıkardığını ve boşaldığını söyledi. N.C, metrobüsteki vatandaşların yardımı ile tacizciyi Saadetdere durağında indirdi.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Tacize uğrayan N.C, o anları cep telefonu kamerasına kaydedip sosyal medya paylaştı. Kullanıcılar, Twitter'da tacizciye tepki gösterdi.

SUÇLAMAYI KABUL ETMEDİ

Görüntüler üzerine harekete geçen polis ekipleri, şüpheli F.Ö'yü gözaltına aldı. Avcılar Emniyet Müdürlüğüne götürülen şüpheli, kadının bağırması üzerine korktuğunu ve bu nedenle altını ıslattığını söyledi. Şüpheli ifadesinin tamamlanmasının ardından Küçükçekmece Adliyesi'ne sevk edildi.

Gözü Dönmüş Sapık, Metrobüste Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkardı Gözü Dönmüş Sapık, Metrobüste Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı ÇıkardıCani Koca, Başka Bir Erkekle Mesajlaşıyor Zannettiği Karısını Vahşice Katletti! Cani Koca, Başka Bir Erkekle Mesajlaşıyor Zannettiği Karısını Vahşice Katletti!

Kaynak: DHA

24 Nisan 2019 Çarşamba 15:04

İstanbul, Avcılar, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR