Aynı gişeden geçmek isteyen iki sürücü kazaya neden oldu

TEM Otoyolu Ispartakule gişelerinde iki sürücü inatçılığı göz göre göre kazaya neden oldu. Aynı gişeden geçmek isteyen sürücüler, araçlarını gişeye sıkıştırdı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

İlginç kaza geçtiğimiz 29 Şubat Cumartesi günü saat 13.30 sıralarında TEM Otoyolu Avcılar Ispartakule Gişelerde meydana geldi.

AYNI GİŞEDEN GEÇMEK İSTEDİLER

Öğle saatlerinde seyir halinde olan iki otomobil sürücüsü, gişelerden geçerek yoluna devam etmek istedi. Sürücüler gişeden geçecekleri esnada biri direksiyonu kırarak diğerinin gireceği gişeye girmeye çalıştı. Bu nedenle de iki sürücü gişelerde sıkıştı.

O ANLAR KAMERADA

Kaza sonucu araçlarda maddi hasar meydana gelirken, yaralanan olmadı. İlginç kaza güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Aynı gişeden geçmek isteyen iki sürücü kazaya neden oldu - Son Dakika
Kaynak: İHA
03 Haziran 2020 Çarşamba 09:25
YORUMLAR (16)
  • arabası olan araba kullanan kullanmayı bilen : herkes kendini bir şey sanıyor ben başkalarından üstünüm egosu nereye kadar gidecek bu tahammül kalmamış insanoğlunda pislikten farkı kalmamış çoğunun
    Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
  • Emrah Demirci : Direk ehliyetleri men edilmesi lazım süresiz bu nedir be kardeşim ne olacak yani çok çok üç saniye farkeder bu türlü inat uğruna olan kazaların sonucunda devletimizin yeni yaptırımlar düzenleyerek ehliyet iptali başta olmak üzere ağır cezai uygulamalar getirmesi gerek
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika