Son dakika: Ünlü mafya lideri Yakup Süt yakalandı

Son dakika: İstanbul'da silahlı suç örgütüne yönelik yapılan operasyonda ünlü mafya lideri Yakup Süt gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uzun süredir takip edilen Yakup Süt ve adamlarını yönelik operasyon yaptı. Pendik, Gaziosmanpaşa ve Küçükçekmece ilçeleri başta olmak üzere il genelinde daha önceden belirlenen birçok adrese saat 06.00'da eş zamanlı baskın gerçekleştirildi. Operasyona Özel Harekat Polisleri de destek verdi.

ÇETESİYLE BİRLİKTE GÖZALTINA ALINDI

Ekipler, haklarında yakalama kararı bulunan çok sayıda şüpheliyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar arasında suç örgütü lideri Yakup Süt'ün de olduğu öğrenildi. Baskın yapılan adreslerden biri de Gaziosmanpaşa, Fevzi Çakmak Mahallesi, 795 sokakta bulunan siteydi. Saat 06.00 sıralarında Özel Harekat Polisleri ile adrese gelen ekipler içeriye girdi. Küçükçekemece'de ise baskın yapılan adreslerden biri Kanarya Mahallesi'nde bulunan Leylek Caddesi oldu. 5 katlı binaya giren ekiplerin, arama ve gözaltı işlemleri devam ediyor.

Son dakika: Ünlü mafya lideri Yakup Süt yakalandı - Son Dakika

Kaynak: DHA

14 Şubat 2020 Cuma 09:28

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Gaziosmanpaşa, 3. Sayfa, Güncel, Son Dakika
YORUMLAR (37)
 • james bond : daha çok mafya daha çok suç daha çok yolsuzluk adaletsizlik almış başını alacağı kadar gitmiş bir yakup gider bin yakup gelir niye gelmesin ki devletin kendi yakup zaten.bizimkilerde yan osmanım yan.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Küçükköyde var 2 3 apaçi takımı : Siirtli 3 5 kardeş parsellemişler küçükköyü tefecilik var çek senet uyuşturcu esrar ot gasp hepsi var hatta kardeşlerden birinin adı ismail
  Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
 • MM : içeri aldıktan sonrada dışarı ile bağlantılarını kesmeliler.görüşmeye gelen avukatları ve yakınları ile konuşmaları dinlenmeli.içeriden dışarıdaki işlerini yönetmemeli.birde delil yetersizliği yada sağlık problemleri bahanesi ile erken tahliye edilmemeli.içeri giripde krallar gibi yaşamaya devam etmemeli.tüm kazanımlarına devlet el koymalı.yurtdışı kazanımları kontrol edilmeli,ve istenmeli.devlet içindeki bağlantıları deşifre edilmeli en önemlisi.
  Cevap Yaz 57 7 Yayından Kaldır
 • Kardeş : Bu ne şiddet ne Celal... Seçim konuşmaları yapılan Meksikada mıyız burası Türkiye:))
  11 8 Yayından Kaldır
 • Koçyiğitler : Gençler bir insanı tanımadan arkasından konuşmayın yakup sütün Türkiye in bütün cezaevlerinde resimleri vardır.,Uslubunuza dikkat edin.
  Cevap Yaz 7 48 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika