Hürriyet

İşte Beşiktaş'ın Eljif Elmas'ı

Maddi sıkıntılar nedeniyle maliyeti uygun genç isimlere yönelmeyi hedefleyen Beşiktaş, Vardar'ın 19 yaşındaki yıldızı Ali Adem'i gündemine aldı. Ali Adem'in menajeri, transfer görüşmelerinin başladığını duyurdu.

Maddi sıkıntıları nedeniyle bütçede daralmaya giden, geleceğe yatırım için genç ve yetenekli isimlere yönelen Beşiktaş, gözünü Kuzey Makedonya'ya çevirdi. Kartal, Vardar'ın 19 yaşındaki yıldızı Ali Adem'i takibe aldı.

İZLENDiĞi MAÇTA GOL ATTI

Vardar'ın hafta sonu Shkendija ile oynadığı maçı, Beşiktaş'ın yanı sıra Kasımpaşa, Dinamo Zagreb ve Sporting Lizbon'un scoutları da izledi. 2-2 sona eren maçta Ali Adem, Vardar'ı 2-1 öne geçiren golü attı.

U21'DE MiLLi OLACAK

Oyuncunun danışmanlığını yapan KA Sport Management adına konuşan menajer Rahman Kice, söz konusu 4 kulüple transfer görüşmelerinin başladığını belirtti. Kice, genç oyuncunun Kuzey Makedonya U21 Milli Takımı'na da çağrıldığını ekledi.

ELJIF'LE AYNI MEVKİDE

Ali Adem, F.Bahçe'nin genç yaşta Rabotnicki'den 180 bin Euro'ya alıp Napoli'ye 16 milyon Euro'ya sattığı bir diğer Makedon yetenek Eljif Elmas gibi orta sahada görev alıyor.

İşte Beşiktaş'ın Eljif Elmas'ı - Son Dakika Spor

Kaynak: Hürriyet

10 Aralık 2019 Salı 07:57

Efkan Bucak, Eljif Elmas, Makedonya, Beşiktaş, Spor, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri