İğne atsan yere düşmez! İstiklal Caddesi'nde sosyal mesafe ve maske unutuldu

Yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı'nda iğne atsan yere düşmeyecek şekilde yoğunluk oluştu. Vatandaşların maske ve sosyal mesafe kullarını unuttuğu görüldü.

Kurban Bayramı'nda İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanında, adeta iğne atsan yere düşmeyecek şekilde yoğunluk oluştu. Dikkat çeken yoğunlukta bazı vatandaşların maske takmadıkları, takanların da çenesinin altında takmaları dikkat çekti.

KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ UNUTULDU

Kurban Bayramının ikinci gününde yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanında adeta iğne atsan yere düşmeyecek şekilde yoğunluk oluştu. Sıcak havanın etkisiyle gezintiye çıkan vatandaşların koronavirüs tedbirlerini unuttukları gözlendi.

MASKELER KURALLARA UYGUN ŞEKİLDE TAKILMADI

Cadde içerisinde yürüyen vatandaşların bazılarının maske takmadığı, takanların da kuralına uygun takmaması dikkat çekerken, sosyal mesafe kuralı hiçe sayıldı.

İğne atsan yere düşmez! İstiklal Caddesi'nde sosyal mesafe ve maske unutuldu - Son Dakika
Kaynak: İHA
01 Ağustos 2020 Cumartesi 21:42
YORUMLAR (8)
  • Haydi : Polis ceza kesiyor, yok efendim valilik kesmeli, yok efendim devlet maske sağlamalı gibi bahaneler üretiliyor. Polis, maske takmayanı gördüğü gibi alıp karantinaya sokmalı.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • . : Diğer illerden habire istanbulu gezmeye gelindi.zamanımı dağilmi düşünülmedi.istanbuldaki yaşlılardantıkılsın kalsın.mantığı nerde bunun.sonunda birde istanbullunun kendisine il dışı yasağı gelşyor.bunlara bir çözüm olmalı.zaten zor şehir.göçmeniyle nüfusuyla
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika