İstiklal Marşı'nı okuyamayan yarışmacılar Müge Anlı'yı sinirlendirdi

Müge Anlı'nın sunduğu Güven Bana yarışmasına İstiklal Marşı sorusu damga vurdu. Yarışmacılar İstiklal Marşı'nı okuyamayınca Müge Anlı duruma çok sinirlendi.

Yıllardır ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli programı sunan Müge Anlı, alışılagelmişin dışına çıkarak Tamer Karadağlı'nın eskiden sunduğu Güven Bana yarışmasının sunuculuğunu üstlendi. Beğeniyle izlenen yarışmanın yayınlanan son bölümüne ise İstiklal Marşı sorusu damga vurdu.

SORUYA UZUN SÜRE CEVAP VEREMEDİLER

Güven Bana'da "İstiklal Marşı'nın bestelenen ilk iki kıtasında toplam kaç tane "millet" kelimesi vardır? sorusuna uzun süre cevap veremeyen yarışmacılar, İstiklal Marşı'nı doğru okuyamayınca Müge Anlı'yı sinirlendirdi.

BENİM İÇİN UTANÇ KAYNAĞI

Yarışmacılara sitem eden Anlı, "Size hiçbir şey söylemek istemiyorum. Ben sizden sadece İstiklal Marşı'nı okumanızı istedim. Keşke biriniz okuyup diğeriniz saysaydı" dedi. Soruya cevap veren kadın yarışmacı ise "İnanamıyorum, benim için utanç kaynağı" dedi.

İstiklal Marşı'nı okuyamayan yarışmacılar Müge Anlı'yı sinirlendirdi
12 Temmuz 2019 Cuma 08:55

Tamer Karadağlı, Müge Anlı, Magazin
YORUMLAR (41)
 • yusuf : Sen şimdi greencard almak istediğinde ingilizce bilmek yetiyor mu sanıyorsun ? Eğer Türkiyede yaşıyorsan en azından 2 kıtasını kimin yazdığını ne için yazıldığını bileceksin arkadaş. He bilmiyorsan defolup gidersin yallah avrupaya.
  1 0 Yayından Kaldır
 • End : Moron...türkiye cumhuriyeti tc kimlik kartini tasiyorsa ..ki..tasiyor bilmek zorunda...nasil bir zihniyettesiniz anlamak mumkun degil..bu tepkileri avrupada yapamazsin
  23 1 Yayından Kaldır
 • 1234 : Yarışmayı tanıtmak reklam içim bu atv Ünsanları salak yerine koyuyor hiç seyretmedim bu sunucu ve yarışmayı
  Cevap Yaz 16 17 Yayından Kaldır
 • End : Ulan sende firsat verdirme bu kadar basit sorulari bilemiyorsan sende bir sorun vardir.muge anli da degil...işte gercek yuzumuz sacma sapan seylere kendimizi verirsek olacagi bu...yaziklar olsun milli marsi ozumsemeyene...
  2 0 Yayından Kaldır
 • Ateş : Ulan milattan önce kalmış dingil seyretmediysen nasıl yorum yapabiliyorsun
  13 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız