İzmir'in En Güzel Orman Fotoğrafları Aranıyor

Gediz Üniversitesi, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ile TEMA Vakfı İzmir Temsilciliği, gençlere doğa sevgisi aşılamak amacıyla el ele verdi.

Gediz Üniversitesi, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ile TEMA Vakfı İzmir Temsilciliği, gençlere doğa sevgisi aşılamak amacıyla el ele verdi. Orman Haftası'nda 'İzmir'in ormanları' konulu fotoğraf yarışması düzenlendi.
Gediz Üniversitesi, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü, TEMA Vakfı İl Temsilciliği ve Gediz Üniversitesi Genç TEMA Topluluğu, örnek bir işbirliğine imza attı. Gençlere orman sevgisi, yeşili koruma bilinci aşılayabilmek için üniversite öğrencilerine yönelik 'İzmir'in ormanları' konulu fotoğraf yarışması açıldı. Çekilen fotoğraflar, 21-26 Mart tarihleri arasında kutlanan Orman Haftası boyunca izmirinormanlari@gediz.edu.tr adresine gönderilecek. Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Yeni Asır Gazetesi Muhabiri Kadir Kemaloğlu, Freelance Street Photographer'dan Hüsnü Atasoy ile Urla Fotoğraf Grubu'ndan Tuncer Gönen'in yer aldığı jüri, İzmir'in en güzel orman fotoğraflarını belirleyecek. Birinci tablet bilgisayar, ikinci Karaca Arboretum gezisi, üçüncü de TEMA Vakfı Yayınları Dünyanın Durumu 2015 kitabı ile ödüllendirilecek.

Kaynak: CİHAN

20 Mart 2016 Pazar 11:58

Gediz Üniversitesi, İzmir, Politika, Güncel