İzmir Kazada Yaşamını Yitiren Emniyet Müdürü Toprağa Verildi

Kazada yaşamını yitiren emniyet müdürü toprağa verildiTRABZON'un Yomra ilçesinde kullandığı otomobil ile otobüse arkadan çarparak ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Trabon Emniyet Müdür Yardımcısı Ayhan Akduman (47), İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı.

Kazada yaşamını yitiren emniyet müdürü toprağa verildi
TRABZON'un Yomra ilçesinde kullandığı otomobil ile otobüse arkadan çarparak ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Trabon Emniyet Müdür Yardımcısı Ayhan Akduman (47), İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı.
Trabzon Emniyet Müdür Yardımcısı, 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Ayhan Akduman, dün (salı) saat 04.00 sıralarında, Yomra ilçesi Kaşüstü mevkiinde, yönetimindeki 24 ER 404 plakalı otomobille, yolcu otobüsüne arkadan çarptı. Kazada ağır yaralanan Ayhan Akduman kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
Akduman için görev yaptığı Trabzon Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi. Eşi Nergiz Akduman ve kızı Çiçek Akduman'ın (11) da katıldığı buradaki törenin ardından, Akduman'ın cenazesi İzmir'e getirildi. Akduman, Balçova ilçesindeki Yukarı Çarşı Camii'nde, ikindide kılınan cenaze namazının ardından, Urla İskele Mezarlığı'na defnedildi. Cenaze törenine, Akduman'ın ailesinin yanı sıra, İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın da katıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da çelenk gönderdi.

Kaynak: DHA

18 Nisan 2018 Çarşamba 18:58

Yomra, İzmir, Politika, Güncel