Jakuzi - Demirabi

Aşkın ve hayatın günü 17 Mayıs'ta Jakuzi'yle Vişnelik'teyiz.

Aşkın ve hayatın günü 17 Mayıs'ta Jakuzi'yle Vişnelik'teyiz.
17 Mayıs Uluslararası Homofobi ve Transfobi Karşıtı Gün'de açık hava konserinde beraber olmaya ne dersiniz?
Jakuzi
Jakuzi şimdiki müzik gruplarından çok farklı. Çıkış albümleri 'Fantezi Müzik', çok uzak yerlerden, zamanlardan ve belki de alternatif bir evrenden gelen bir lo-fi pop şaheseri olarak tanımlanabilir.
Çıkış albümleri Fantezi Müzik, müzik hevesiyle dolup taşan, değişim ve hayat için bir manifesto niteliğinde bir kayıt. Adeta acımasız gerçekliğe alternatif bir fikir üretiyor. Tüm albüm boyunca Kutay'ın sesi, hayatın tüm acı unsurlarıyla: yabancılaşma, aşk, ölüm, tutku ve vazgeçmeme ile uğraşıyor, aynı zamanda ürkütücü ve akıldan çıkmıyor. Bu güçlü ses tüylerinizi ürpertiyor. Fantezi Müzik, kişilik ve muhalefeti somutlaştıran ve ilk ortaya çıktıklarından çok daha fazlaca punka çalan gerçek bir underground pop ruhu sergileyen büyülü, duygusal ve romantik bir yolculuk.
demirabi
demirabi DJ'liğe uzun yillar dinleyici olarak arşivlediği müziği, 2010 yılında kendi organize ettiği partilerde çalarak başladı. Ankara başta olmak üzere Istanbul, Izmir, Bodrum ve Antalya'da birçok kulüpte çaldı. demirabi, setlerinde melodik, vokalli house ve techno'nun icinde gezinen parçalara yer veriyor, 3 sene boyunca Kite Ankara'nin müzik direktörlüğünü ve resident DJ'liğini yapmıştır. Bu süre zarfında Dirty Doering, &Me, Re.You, Rampue, Nico Stojan, Till Von Sein, Teenage Mutants, Britta Arnold, Adam Port, Marek Hemmann, Niko Schwind, YokOo gibi başarılı dj ve prodüktörler ile aynı sahneyi paylaşmıştır. Aralık 2016'da açılan Pixel Club'un resident dj'ligi ve müzik direktörlüğünü yapmaktadir.
Detaylar :
İl : Ankara
İlce : Çankaya
Mekan : ODTÜ Vişnelik
Mekan Adresi : ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisi, 428. Sokak 100. Yıl 06530
Başlangıç Saati : 17.05.2017 20: 00: 00
Bitiş Saati : 17.05.2017 22: 00: 00
Kategori : Jakuzi - demirabi
Tür : Konser
Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

17 Mayıs 2017 Çarşamba 13:04

Kültür Sanat