Jan Olde Riekerink, Cape Town City'nin yeni hocası oldu

Bir dönem Galatasaray'da da görev almış olan Hollandalı Teknik Direktör Jan Olde Riekerink, Güney Afrika takımlarından Cape Town City ile anlaşmaya vardı.

Türkiye'de 2016-2017 sezonunda Galatasaray'ı çalıştırmış olan Teknik Direktör Jan Olde Riekerink, Güney Afrika Ligi ekiplerinden Cape Town City'nin başına geçti. Cape Town City Kulübü'nden yapılan açıklamada 56 yaşındaki çalıştırıcı ile anlaşmaya varıldığı duyuruldu. Riekerink ise Cape Town'da teknik direktörlük yapacak olmanın kendisini gururlandırdığını dile getirdi.

Güney Afrika Ligi'nde mücadele eden Cape Town City takımı, 10. hafta itibariyle 11 puanla ligin 11. sırasında yer alıyor.

Jan Olde Riekerink, Cape Town City'nin yeni hocası oldu - Son Dakika Spor
Pascal Nouma'dan Babel'e olay gönderme: Pamuk şeker bir şey yazmış mı? Pascal Nouma'dan Babel'e olay gönderme: Pamuk şeker bir şey yazmış mı?Ramsey gol attı, Ronaldo'dan özür diledi Ramsey gol attı, Ronaldo'dan özür dilediReal Madrid'in Galatasaray'ı 6-0 yendiği maç İspanyol basınında geniş yankı uyandırdı Real Madrid'in Galatasaray'ı 6-0 yendiği maç İspanyol basınında geniş yankı uyandırdıTugay Kerimoğlu yorumlarıyla sosyal medyanın diline düştü Tugay Kerimoğlu yorumlarıyla sosyal medyanın diline düştü

Kaynak: İHA

07 Kasım 2019 Perşembe 16:02

Güney Afrika, Galatasaray, Cape Town, Spor
YORUMLAR