Jolly Joker Vadistanbul'da Takvimi

Şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM'de bulunan Jolly Joker birbirinden başarılı sanatçıların konserlerine ev sahipliği yapıyor.

18-28 Nisan tarihleri arasında Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi etkinlik takvimi şöyle:

18 Nisan Çarşamba günü saat 21.00'de 'Yeni Türkü' konseri

Türk müziğinin usta gruplarından Yeni Türkü, geçmişten bugüne en sevilen şarkılarıyla Jolly Joker Vadistanbul'da sevenleriyle buluşacak.

19 Nisan Perşembe günü saat 21.00'de 'Mirkelam' konseri

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Mirkelam, geçmişten bugüne uzanan şarkılarıyla Jolly Joker Vadistanbul'da müzikseverlerle buluşacak.

20 Nisan Cuma günü saat 22.00'de 'Serkan Kaya' konseri

Başarılı sanatçı Serkan Kaya, sevilen şarkıları ve yorumladığı eserlerle Jolly Joker Vadistanbul'da sevenleriyle buluşacak.

21 Nisan Cumartesi günü saat 22.00'de 'Babala Parti – Oğuzhan Uğur'

5 ay gibi kısa bir sürede yarattığı formatlar ve içerik kalitesiyle dikkat çeken Babala TV, 1 milyon aboneyi geçen takipçisiyle Youtube'un en çok konuşulan kanalı olmayı başardı. Jolly Joker Vadistanbul'da birbirinden farklı konseptlerle, Babala Parti'nin her hafta farklı ve sürpriz konuklarıyla eğlenmeye hazır olun.

25 Nisan Çarşamba günü saat 21.00'de 'Ezginin Günlüğü' konseri

'Düşler Sokağı' adlı şarkılarıyla geniş kitlelere ulaşan özgün müziğin en başarılı gruplarından Ezginin Günlüğü, Jolly Joker Vadistanbul'da sevenleriyle buluşacak.

26 Nisan Perşembe günü saat 21.00'de 'Mehmet Erdem' konseri

Kendine özgü tarzıyla öne çıkan Türk pop müziğin başarılı ismi Mehmet Erdem, Jolly Joker Vadistanbul'da sevenleriyle buluşacak.

27 Nisan Cuma günü saat 22.00'de 'Yıldız Tilbe' konseri

Türk müziğinin sevilen ismi Yıldız Tilbe en sevilen şarkılarıyla Jolly Joker Vadistanbul'da sevenleriyle buluşacak.

28 Nisan Cumartesi günü saat 22.00'de 'Hakan Altun' konseri

Türk müziğinin sevilen ismi Hakan Altun en sevilen şarkıları ve geniş repertuvarıyla Jolly Joker Vadistanbul'da sevenleriyle buluşacak.

Kaynak: Haberler.Com

16 Nisan 2018 Pazartesi 15:31

Serkan Kaya, Mirkelam, Yeni Türkü, Kültür Sanat