Jolly Joker Vadistanbul Mart Ayı Boyunca Her Hafta Dopdolu

Şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM'deki Jolly Joker, müzikseverlerle müzik dünyasının yıldızlarını buluşturmaya devam ediyor.

Jolly Joker Vadistanbul'da Mart ayı sonuna kadar konser verecek olan isimler; Bora Uzer, Feridun Düzağaç, Berkay, Yıldız Tilbe, Ziynet Sali&VassilisSaleas, Serkan Kaya, Mabel Matiz, Halil Sezai ve Koray Avcı

14 Mart Çarşamba 21.00'da, dikkat çekici vokal yeteneği sayesinde canlı performansları ile bir şehir efsanesine dönüşen Bora Uzer, Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde ilk kez konser verecek. 15 Mart Perşembe 21.00'da ise sevilen aşk şarkıları ve güçlü yorumuyla Feridun Düzağaç, Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde hayranlarıyla buluşacak. 16 Mart Cuma saat 22.00'da, pop müziğin sevilen ismi Berkay, geniş repertuvarı ile müzikseverlere güzel bir gece yaşatacak. 17 Mart Cumartesi 22.00'da ise, Türkiye'nin yıldız sanatçısı Yıldız Tilbe, her zamanki gibi coşacak, coşturacak.

21 Mart Çarşamba 21.00'da sevilen şarkıcı Ziynet Sali ve Yunanistan'ın dünyaca ünlü klarnet virtüözü Vassilis Saleas, adeta bir müzik ziyafeti yaşatacak. 23 Mart Cuma saat 22.00'da ise fantezi müziğin güçlü yorumcusu Serkan Kaya, sevenleriyle Vadistanbul Jolly Joker sahnesinde buluşacak. Mabel Matiz ise 24 Mart Cumartesi akşamı Maya isimli yeni çıkacak albümünden yeni ve eski şarkılarıyla sevenlerine keyifli anlar yaşatacak.

28 Mart Çarşamba saat 21.00'da, hit olmuş şarkılarıyla Halil Sezai sevenleriyle, Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde buluşacak. 30 Mart Cuma saat 22.00'da Yıldız Tilbe Jolly Joker Vadistanbul'da, Mart ayında 2.kez sahne alarak, sevenlerini adeta bir müzik yolculuğuna çıkartacak. 31 Mart Cumartesi 22.00'da ise Mart ayının son konserini, eski ve yeni şarkılarıyla Koray Avcı verecek.

Kaynak: Bültenler

12 Mart 2018 Pazartesi 15:35

Berkay, Feridun Düzağaç, Çarşamba İlçesi, Yıldız Tilbe, Güncel