Hürriyet

Juventus, sakatlanan Merih Demiral'ın yerine transfer yapmayacak

Juventus Sportif Direktörü Fabio Paratici, çapraz bağları kopan milli oyuncumuz Merih Demiral'ın yerine transfer yapmayacaklarını açıkladı. Paratici, 'Merih sezonu kapatsa da yeni bir stoper transfer etmeyi düşünmüyoruz. Sahip olduğumuz oyuncular zaten çok iyi.' dedi.

Juventus'ta çapraz bağları kopan ve sezonu kapatan Milli futbolcu Merih Demiral yerine yeni transfer yapılacağı iddialarına cevap geldi.

"STOPER TRANSFER ETMEYİ DÜŞÜNMÜYORUZ"

İtalyan ekibinin Sportif Direktörü Fabio Paratici, RAI Sport'a yaptığı açıklamada Merih yerine futbolcu düşünmediklerini belirtti. Paratici, "Merih sezonu kapatsa da yeni bir stoper transfer etmeyi düşünmüyoruz. Sahip olduğumuz oyuncular zaten çok iyi. Chiellini geri dönecek, ondan da faydalanacağız. Yeni birisine gerek yok." şeklinde konuştu.

Juventus, sakatlanan Merih Demiral'ın yerine transfer yapmayacak - Son Dakika Spor
Merih Demiral sahalara ne zaman dönecek? Merih Demiral sakatlığı ne? Çapraz bağ nedir? Çapraz bağ kopma tedavisi ne kadar sürer, Merih Demiral kimdir? Merih Demiral sahalara ne zaman dönecek? Merih Demiral sakatlığı ne? Çapraz bağ nedir? Çapraz bağ kopma tedavisi ne kadar sürer, Merih Demiral kimdir?

Kaynak: Hürriyet

16 Ocak 2020 Perşembe 16:29

Merih Demiral, Juventus, Spor, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri