Çoğunluğu Afrikalı 37 Kaçak Göçmen, Kamyon Kasasında Üst Üste Yakalandı

Türkiye'ye giren çoğu Afrikalı 37 kaçak göçmen, Aliağa emniyet ekiplerince yapılan yol uygulamasında, kamyonetin kapalı kasasında üst üste yakalandı.

Türkiye'ye yasa dışı yollardan giren yabancı uyruklu 37 kaçak göçmen, İzmir-Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği (KOM) ekiplerince yapılan yol uygulamasında kamyonetin kapalı kasasında üst üste yakalandı.

ÜST ÜSTE VAZİYETTE AVRUPA'YA KAÇMAYA ÇALIŞTILAR

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü KOM ekiplerince, Tüpraş kavşağında yapılan yol uygulamasında, durumundan şüphelenilen kapalı kasa kamyonet durduruldu. Kamyonetin kapalı kasa kısmında üst üste vaziyette Avrupa ülkelerine kaçmaya çalışan ve çoğunluğu Orta Afrika vatandaşı olan 37 kişi ile şahıslara ait şambrel, pompa ve çok sayıda can yeleği ele geçirildi.

TUTUKLANDILAR

Göçmen kaçakçılığı yaptığı tespit edilen araç sürücüsü U.K. (25) ve beraberindeki M.A. (63) ile C.K. (18) isimli şahıslar gözaltına alındı. Yapılan işlemlerin ardından şüpheliler tutuklanarak Şakran Cezaevine götürüldü.

37 KAÇAK TESLİM EDİLDİ

Çoğu Orta Afrika ülkesi vatandaşı olan 37 kişi ise İzmir Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Geri Gönderme Merkezine teslim edildi.

16 Nisan 2018 Pazartesi 14:34

Orta Afrika, Türkiye, Aliağa, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (12)
  • Burhan : Ak partının yandaşları artık her yerde yabanci insanları doldurdular ülkeyi kendi halkına bakmıyor araplara bakıyorlar oy zamanı gelcek sıırf bu yüzden size oy vermiyecem Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır Mevlüt : versek bile AK parti üçkağıdını bilir , yine kazanır 0 0 Yayından Kaldır
  • FİLOZOF : AKP 14 YILDA ÜLKEYİ ADETA YABANCILARA TESLİM ETTİ YOL GECEN HANINA DÖNDÜ BU NE YA AFGANI SURİYELİSİ PAKİSTANI TÜRKMENİSTANI İSTİLA ETMİŞLER HER YERDE BUNLAR UCUZA ÇLŞ TÜRKLER AÇ İŞSİZ KALIYOR AİLELER PARÇALANIYOR İNSANLAR BUNALIMDA CİNNETLERİN CİNAYETLERİN NEDENİDE BU YÜZDEN EN KISA ZAMANDA DEFOLSUNLAR HEPSİDE Cevap Yaz 5 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız