Kadıköy vapurunda kadınlara bakarak mastürbasyon yapan sapık, il değiştirmesine rağmen yakalandı

Kadıköy vapurunda kadınlara bakarak mastürbasyon yapan sapık, deri montunu tuvalette bırakıp Kocaeli'ye kaçmasına rağmen yakalandı.

İstanbul Karaköy-Kadıköy vapurunda dün akşam iğrenç bir olay yaşandı. Sapık adam kadınlara bakarak vapurun içinde açık açık mastürbasyon yaptı. O anları cep telefonu kamerasına kaydeden kadın ise görüntüleri sosyal medyada paylaştı.

O ANLARI KAMERAYA KAYDETTİ

Kadın vapurda uğradığı tacizi şu ifadelerle sosyal medyada paylaştı: Bu şahıs Karaköy-Kadıköy vapurunda bize bakarak bu iğrenç hareketi yaptı ve sonrasında montunu gemi tuvaletinde bırakarak gemiden çıkanlara bakmamıza rağmen kaçtı. Tanıyan çıkarsa diye buraya bırakıyorum. Ceza alması için de elimizden geleni yapacağız.

VAPURDAKİ SAPIK YAKALANDI

Musa Kesler'in haberine göre vapurdaki sapık 31 yaşındaki Rıza E., Kadıköy Emniyet Müdürlüğü ve Çayırova ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ortak operasyonuyla Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde yakalandı.

SAPIK ADAMA ÇOK SAYIDA KİŞİ TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Görüntülerin sosyal medyada yayılmasıyla birlikte sapık adama tepkiler çığ gibi büyüdü. Yaşanan olaya tepki gösteren vatandaşlar, sapık adamın en yakın zamanda yakalanıp, en ağır cezayı almasını istemişti.

İşte sosyal medyada yayılan görüntüye gelen tepkiler;

Kadıköy vapurunda kadınlara bakarak mastürbasyon yapan sapık, il değiştirmesine rağmen yakalandı - Son Dakika
08 Ekim 2019 Salı 14:38

İstanbul, Karaköy, Kadıköy, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (27)
  • Erkekte, kadında ahlaklı olacak : Bu herif terbiyesizlik yapmış.Bunu kenara koyalım..Asıl konu erkeklerde gözlerine dikkat edecek kadınlarda giydiğine oturup kalkmasına dikkat edecek..K.çının yarısı açıkta kalacak kadar şort giyip, orası burası açık kadınlarda en az buradaki adam kadar ahlaksızdır..Sırf erkeklerin bakması için şekilden şekile giren ahlaksızlar var.Ben çok biliyorum sırf erkekler baksın diyen çabalayan kadın..Yok öyle yağma..Erkek ne kadar dikkat edecekse kendine, kadında dikkat edecek giyimine.
    Cevap Yaz 23 3 Yayından Kaldır
  • Ads : Ön numara tespitin var. Bazı kadınlar açabildiğini kadar açıyor.
    0 0 Yayından Kaldır
  • . : peki insan odugunuzu dusunen sizler özgür bi ülkede insanların kıyafetine yorum yapma hakkını kendinizde nasıl bulabiliyorsunuz?İradesiz ve sapkın nefsinizin sorumluluğunu kadınlara yükleyemezsiniz.
    0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız