Kadın Girişimcinin Açtığı Modaevine Siyasilerden Destek

- Kadın girişimcinin açtığı Modaevine siyasilerden destek AK Parti Milletvekili Ekrem Erdem: ' Cumhurbaşkanımızı partimize katılacağı için mutluyuz.

- Kadın girişimcinin açtığı Modaevine siyasilerden destek

AK Parti Milletvekili Ekrem Erdem: " Cumhurbaşkanımızı partimize katılacağı için mutluyuz."

İstanbul - Üsküdar'da bir kadın girişimcinin hizmete soktuğu modaevinin açılışında konuşan AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adaletli yönetiminin partiye güç katacağını ifade ederek, "Demokrasimiz açısından da önemli bir gelişme olduğunu düşünüyorum.Cumhurbaşkanımız partimize katılacağı için mutluyuz" dedi.

Dilek Birgen'in sahipliğinde Özgül Özbek, Seda Vural ve Gülsüm Elkhatroushi ve Magic From koleksiyonun tanıtıldığı mağaza kapılarını dün resmi açılışlakapılarını açtı.Açılışa Ak Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, eşi Dursune Ekrem, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, MÜSİAD Pakistan Şube Başkanı Abdülkadir Turan ve Seda Vural katıldı. Özgül Özbek ile eşi Suat Özbek birlikte misafirleri kapıda karşıladı. Katılımcılar açılış kurdelasını hep birlikte kesti. Açılışın ardından basın mensuplarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye üyeliğiyle ilgili basın mensuplarının sorusuna, " "İnşallah, Cumhurbaşkanımız kurmuş olduğu partiye üye olarak dönmüş olacak. Demokrasimiz açısından da önemli bir gelişme olduğunu düşünüyorum. Gerçekten adil olduğuna ve uygulamalarında partizanlık yapmadığına toplumun tamamı şahit. Tekrar aramızda olmasını partimiz adına onur verici, sevindirici buluyorum. Ben aracılığınızla, tekrar Cumhurbaşkanımıza aramızda olacağı, partimize katılacağı, beraber olacağımız için mutlu olacağımızı ifade ediyor, hoşgeldiniz diyorum" diye konuştu.

(HC-EY

Kaynak: İHA

02 Mayıs 2017 Salı 09:48

Recep Tayyip Erdoğan, Ekrem Erdem, Suat Özbek, AK Parti, Genel, Son Dakika

Son Dakika