Kadın Hırsızlar Kaşla Göz Arasında Çantayı Çalıp Kayıplara Karıştı.

Kadın hırsızlar kaşla göz arasında çantayı çalıp kayıplara karıştı.

Kadın hırsızlar kaşla göz arasında çantayı çalıp kayıplara karıştı... Olay saniye saniye böyle görüntülendi
İSTANBUL - Ümraniye'de bir AVM'deki mağazaya gelen 2 kadın hırsız, Bebek arabasında asılı olan çantayı kaşla göz arasında çalarak kayıplara karıştı. Hırsızların soğukkanlı tavırları "bu kadarına da pes" dedirtirken o anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
Olay, geçtiğimiz Cuma günü öğle saatlerinde Ümraniye'deki bir AVM'de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre öğle saatlerinde 2 kadın hırsız, AVM'deki bir mağazaya geldi. Burada bebek arabasında asılı olan çantayı gören hırsızlar, sahibinin arkasını dönmesini fırsat bilerek kaşla göz arasında çaldı. Saniyeler içerisinde gerçekleşen hırsızlığı gerçekleştiren kadılar hızla mağazadan çıkarak uzaklaştı. Bebek arabasında çantasının göremeyen kadın ise telaşla etrafa koşturdu. Çantayı çalan hırsızlar daha sonra AVM'den çıkarak kayıplara karıştı. Hırsızların soğukkanlı tavırları "bu kadarına da pes" dedirtirken, tüm bu yaşananlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Kaşla göz arasında çantayı çaldı
Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, mağazaya giren 3 kadından biri bebek arabasını arkasında bırakarak mağazadaki eşyalara bakıyor. O esnada içeriye 2 kadın giriyor ve bebek arabasına yanaşıyor. Hırsız kadınlardan biri mağazada etrafa bakıyormuş gibi yaparak diğer hırsıza perdeleme yapıyor. O esnada diğer hırsız kadın bebek arabasında asılı olan çantayı kaşla göz arasında çalıyor. Hırsız kadınlar ardından hızla mağazadan çıkıyor. Çok geçmeden çantanın sahibi kadın arkasını dönerek bebek arabasına bakıyor. Çantasının yerinde olmadığını gören kadın telaşla etrafta koşuşturuyor. Hırsız kadınlar ise AVM'nin yürüyen merdivenlerinden dışarıya çıktıktan sonra koşarak yolun karşısına geçtikten sonra kayıplara karışıyor.
Güvenlik kamera görüntülerini incelemeye alan polis, hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: İHA

11 Şubat 2018 Pazar 08:47

Ümraniye, Bebek, 3. Sayfa
YORUMLAR