Kanser tedavisi gören Özkan Uğur kamera karşısına geçti! İşte son hali

MFÖ Grubu'nun maskenin önemine dikkat çekmek için "Maskemizi takalım, sosyal mesafemizi koruyalım" mesajıyla bir şarkı paylaştığı görüntülerde tekrar kanser tedavisine başlayan Özkan Uğur'un zayıflığı dikkat çekti.

Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur'dan oluşan MFÖ, koranavirüs ile mücadele kapsamında, vatandaşlara çağrıda bulunmak için yeniden bir araya geldi. Maske takmanın önemini anlatan bir şarkı için kamera karşısına geçen MFÖ üyesi Özkan Uğur'un zayıflamış son hali dikkat çekti.

23 NİSAN GÜLHANE KONSERİNE KATILMAMIŞTI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Gülhane Parkı'nda düzenlenen konsere, tedavisi nedeniyle katılamayan, Uğur, 2013 yılında lenf kanserini yenmiş, ancak bir süre önce yeniden tedavi görmeye başlamıştı. Usta müzisyen, üç hafta önce sağlık durumu hakkında bilgi vermiş ve "Rahatsızlığımla ilgili arayan, soran, dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Tedavi sürecim olumlu gidiyor" demişti.

Kanser tedavisi gören Özkan Uğur kamera karşısına geçti! İşte son hali - Son Dakika Magazin
20 Mayıs 2020 Çarşamba 19:47
YORUMLAR (18)
  • Hiç birisi : Neeee güzel şeysin sen hep yaşın19... Aynen böyle. Özkan bey sizi çok seviyoruz, bizlere senelerdir, neşe, umut, güzel duygular verdiniz, ekranda da olsanız sanki hep evimizin en güzel koltuğunda misafir ettiğimiz, en güzel meyveleri alıp parlatarak sunduğumuz, özel misafirimiz gibisiniz. Bizim de sizin için yapabileceğimiz bir şey olursa söyleyin lütfen. Dualar herşeydir, sizin için dua ediyoruz, daha iyi olun diye. Yapacak çok işiniz var, haydi marş marş, bize kendinizi sevdirmeyecektiniz madem.
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika